Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 29. 1. 2018
Fotbal Anglický pohár

Děsivé zranění v FA Cupu: Noha Saného se protočila! VIDEO

Leroy Sané
Zdroj: Profimedia

Manchester City v nedělním zápase anglického FA Cupu porazil 2:0 Cardiff, tým druhé anglické ligy. Svěřenci Pepeho Guardioly však dostali pořádně fyzicky zabrat. Především nevybíravý zákrok cardiffského Bennetta na Leroye Saného v 92. minutě vyvolal spoustu emocí. Německý záložník kvůli němu bude teď několik týdnů mimo hru.

Rozsah Saného zranění zatím nebyl specifikován. Bennett trefil svými kolíky oblast lýtka a kotníku. Trenér Manchesteru City Pep Guardiola potvrdil, že německý reprezentant se senegalskými kořeny bude týmu chybět v následujících několika týdnech. Je tak velice pravděpodobné, že Sané propásne osmifinále Ligy mistrů UEFA v Basileji nebo také finále ligového poháru s Arsenalem. Zároveň Guardiola volá po větší ochraně hráčů ze strany rozhodčích.

 

 

"Sané nám bude chybět minimálně na dva nebo tři týdny, možná i měsíc. V příštích dnech zjistíme, jak moc je jeho zranění vážné. Nicméně jsem to řekl již několikrát: úlohou rozhodčích je chránit hráče," uvedl Guardiola na pozápasové tiskové konferenci.

lju TN.cz