Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 4. 2018
Přiznání

Děsivé přiznání zápasnice MMA: Hromadné znásilnění ve 14 letech!

Paige VanZant
Zdroj: Review St. Louis
Témata:

Vskutku šokující zpověď nabídla tento týden v rozhovoru pro ABC News zápasnice MMA Paige VanZant. Čtyřiadvacetiletá blondýnka totiž otevřeně vzpomíná na hrůzné chvíle, kdy v pouhých 14 letech byla hromadně znásilněna!

Sličná Američanka VanZant je dnes díky sportu sebevědomou ženou, které se v kleci bojí i o hlavu větší soupeřky. Zdaleka ne vždy z ní ale vyzařovala taková síla...

Chvíle hrůzy prožívala hlavně na střední škole, kde byla vytrvale šikanována. Jeden čas prý ani nechodila do společné jídelny, ale kvůli obavám ze spolužáků si jídlo raději brala třeba na toaletu.

"Neměla jsem kam jít ani na koho se obrátit. Cítila jsem se tak bolestivě, ale nikdo mi nepomohl. Přitom jsem nechtěla nic jiného než mít nějaké kamarády," přiznala VanZent.

Paige VanZant
Zdroj: MMAjunkie

Její nejtěžší životní zkušenost přišla na oslavě, kde ji v pouhých 14 letech brutálně znásilněl gang opilých mladíků. "Bylo to strašlivé. Nemohla jsem se ani hnout, můj mozek měl v tu dobu výpadek. Ti kluci se na mě neustále střídali a mně nezbývalo mi nic jiného než se podřídit," šokovala VanZent, která poté vážně zvažovala sebevraždu.

"Neviděla jsem už žádné svaětlo na konci tunelu," přiznala rodačka z Oregonu s tím, že psychicky nahoru se dokázala dostat až díky sportu.

fre TN.cz