tragédie neunesl to

Děsivý důvod sebevraždy trenéra: Skočil pod vlak kvůli reprezentaci!

Milan Malatinský
Zdroj: Slovenský fotbalový svaz
Téma:

Fotbalové Slovensko se vzpamatovává ze smrti trenéra Milana Malatinského. Ten skočil pod vlak nedaleko Podivína. Slovenská média spekulují nad tím, že důvodem sebevraždy byl fakt, že synovci slavného trenéra neprodloužil Slovenský futbalový zväz smlouvu.

Malatinský byl trenérem slovenského výběru hráčů do 18 let a pod jeho vedením opravdu vyrůstali talentovaní fotbalisté. Právě se svým výběrem vyrazil na turnaj Slovakia Cup do Sence a na začátku klání vedl tým jako hlavní trenér.


Na něm dovedl tým do finále, ale před bojem o zlato s reprezentací České republiky záhadně zmizel. „Trenér Milan Malatinský porušil podmínky smlouvy se Slovenským fotbalovým svazem, a proto nevedl reprezentaci do 18 let ve finále Slovakia Cupu. Smlouva trenérovi Malatinskému končí 31. května a o jejím prodlouženi či neprodloužení rozhodne Výkonný výbor na svém nejbližším zasedání,“ stálo v prohlášení SZF. Jaký byl důvod tohoto rozhodnutí, zůstává tajemstvím.


Milana Malatinského hledala rodina i policie. Byl nezvěstný. Nakonec šest dnů po vítězství svého týmu, který už nemohl vést, skočil pod vlak.

Malatinský přitom týden předtím navštívil supertalentovaného Martina Murcka, který v prosinci po autonehodě byl pár týdnů v kritickém stavu.

Mladému fotbalistovi popřál rychlé uzdravení a návrat na trávník. Sám ale pár dnů poté skoncoval se životem.


“Za celou fotbalovou rodinu a Slovenský futbalový zväz bych chtěla vyjádřit úpřímnou a hlubokou soustrast rodině a přátelům Milana Malatinského a také všem, kteří ho měli rádi a kteří si ho vážili, i za všechno, co udělal pro slovenský fotbal,“ sdělila mluvčí SFZ a ředitelka PR oddělení Monika Jurigová.

Související témata:
ram TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Jorge Lorenzo - Válečník

   01:05 02:30
   02:30

   Michelin Virtual British Grand Prix

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - HSG Wetzlar

 • Nova Sport 2

  • World Darts Championship 2019

   22:30 01:40
   01:40

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   09:00

   Premier League Darts 2019

   10:55

   Basketbal: Giannis Antetokounmpo - NEJ akce 2015 - 2020

   11:25

   NBA - Trefy po získání míče 2015 - 2020

   11:50

   Best of Ultra Trail Mont - Blanc

Celý program