Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 12.11. 2017 10:09
poker tragická nehoda

Děsivá autonehoda! V Česku zemřela britská královna pokeru

Nehoda Emma Fryer
Zdroj: Krimi Plzeň

Fanoušci pokeru truchlí. A hlavně ti ve Velké Británie, neboť o život přišla dvaačtyřicetiletá hvězda této karetní hry Emma Fryerová. Ta navíc zemřela v České republice, když se jí osudnou stala cesta na turnaj v Rozvadově.

Fryerová byla vycházející hvězdou a ne náhodou se mohla pyšnit přezdívkou britská "královna pokru". Dlouhá léta hrála jako amatérka, v posledních měsících ale vyhrála velké turnaje v Nottinghamu i Sheffieldu a měla nakročeno k opravdu zajímavé kariéře. Jenže přišla obrovská tragédie. 

Jak informuje deník The Sun, Fryerová zahynula 5. listopadu při autonehodě v Plzni, když jela do Rozvadova na turnaj série World Series of Poker Europe. 


Její automobil Opel Corsa, jenž řídil přítel Fryerové, sjel na travnatou plochu kruhového objezdu a narazil do sloupu trolejového vedení. Řidič přežil, jeho spolujezdkyně ale nikoliv. 
Podle Sunu mohla za tragédii zřejmě chybná navigace, která na kruhový objezd vůbec neupozornila. 

 

14

GALERIE: Nehoda Emmy Fryer

Zdroj: Krimi Plzeň

Nehoda Emma Fryer

Hodnocení:Ze smrti matky dvou dětí a vášnivě fanynky pokru je samozřejmě zdrcená hlavně její rodina. "Je to pro mě obrovský šok, stále to nemohu pochopit. Všechno jí tak vycházelo, byla šťastná jako ještě nikdy," uvedla matka Fryerové Sheila Warringová.
 


Sestra oběti Liz Carterová pak rezolutně odmítla, že by se tragická nehoda stala vinou řidiče. "Ten žádnou chybu neudělal. Byla to jen nešťastná náhoda," prohlásila Carterová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO těsně před smrtí: Šílený otec natáčel cestu autem. Holčička (†3) mu během nehody seděla na klíně!

SMRT ZA VOLANTEM: Přítel Gábiny Dvořákové měl autonehodu! Jel zrovna za ní. FOTO

 

fre TN.cz