Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.9. 2016 10:43
změna na letné konec trenéra

Derby mu srazilo vaz! Ščasný končí na lavičce Sparty

Zdenek Scasny
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté Sparty jsou bez trenéra. Na lavičce po porážce v derby se Slavií končí Zdeněk Ščasný. Informaci vydal klub na svých oficiálních stránkách.

Podle sparťanského webu se Zdeněk Ščasný domluvil s vedením Sparty na ukončení spolupráce.

 

Letenští nezažívali po reprezentační přestávce dobré období, nedokázali zdolat Mladou Boleslav ani Zlín, neúspěšně vstoupili i do základní skupiny Evropské ligy, když po nevýrazném výkonu prohráli v Southamptonu.

Anketa

Kdo by měl trénovat fotbalovou Spartu?

Hlasovalo 2343 lidí.

Poslední kapkou byla porážka v derby se Slavií. Vršovičtí vyhráli na Letné 2:0, když navíc Mešanovič v závěru první půle neproměnil pokutový kop. Naštvaní fanoušci pak po závěrečném hvizdu rozhodčího vběhli na trávník, aby si nepřesvědčivý výkon vyříkali přímo s hráči. Pořádková služba je ale brzy zpaficikovala.
 

Ščasný už po utkání uvedl,. že bude s vedením řešit svou budoucnost. To nastalo hned ráno po derby, kdy se podle oficiálních webových stránek Sparty na setkání s představiteli klubového vedení dohodl na ukončení spolupráce.

Na výběr nového trenéra Sparta příliš času nemá. Už ve čtvrtek čeká Pražany další vystoupení v Evropské lize, tentokráte na domácím hřišti proti Interu Milán. V neděli pak v domácí soutěži zavítá do Brna. Poté následuje reprezentační pauza.
 

Dočasně vede mužstvo trojice asistentů Stanislav Hejkal, David Holoubek a Zdeněk Svoboda, kteří měli na starosti už dnešní dopolední trénink.

msl TN.cz