Naši hráči v Evropě

Denyk se vrací do LEC! Česko má opět čtyři zástupce

Denyk v LEC
Zdroj: lolesports.com
lukas-spacil
Lukáš Spáčil
1.8. 2020 18:00
Téma:

Do evropské herní ligy LEC ve hře League of Legends se vrací Petr “Denyk” Haramach, který chce pomoc svým Misfits do play-off fáze. V zápase proti německým SK Gaming pomohl k cennému vítězství, ale do konce ligové části zbývají ještě čtyři kola.

V současnosti Českou republiku reprezentuje čtveřice hráčů. Marek “Humanoid” Brázda působí spolu s Matyášem “Carzzym” Orságem v prvním týmu aktuální tabulky MAD Lions, Patrik “Patrik” Jírů hraje za EXCEL a Denyk je tak čtvrtým hráčem v nejvyšší evropské lize.

 

Ta se skládá z deseti celků, kdy každý z nich tvoří pět hráčů. Do soutěže se zapojuje i jeden slovenský hráč, konkrétně Matúš “Neon” Jakubčík z týmu FC Schalke 04 Esports. 

 

 

Patrik s týmem EXCEL a Denyk s týmem Misfits budou bojovat o šestičlenné play-off ve velmi vyrovnané tabulce, kdy týmy na třetím až osmém místě dělí jen jediný bod. Na čele tabulky se naopak se slušným odstupem drží celky MAD Lions a Rogue.
 
Petr “Denyk” Haramach začal letošní sezonu jako základní stavební kámen mladého týmu Misfits, kdy se týmu povedlo nečekaně postoupit do play-off. V letní sezóně však přišly změny v sestavě a český legionář se posadil pouze na lavici náhradníků.
 
 
 
 
Kvůli nevyrovnaným výsledkům týmu a přednostem, které Denyk nabízí, se jej proto Misfits rozhodli povolat zpět a v prvním utkání porazili konkurenty z SK Gaming.
 
Další utkání odehraje český navrátilec do ligy již dnes od 18 hodin, a to konkrétně proti krajanovi Patrikovi s týmem EXCEL. Utkání je možné sledovat na webu twitch.tv/lec.

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • BOX: Mike Tyson vs. Roy Jones Junior

   21:05 23:30
   23:30

   Večerní sportovní noviny

   23:35

   Fotbal: Olympique Lyon - Stade Reims

   01:20

   Element (427)

   01:30

   Fotbal: Columbus Crew SC - Nashville SC

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Girondins Bordeaux

   20:40 22:25
   22:25

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace

   22:35

   UFC Main Event (9)

   23:30

   UFC Fight Night: Smith vs. Clark

   01:30

   UFC Main Event (6)

   02:20

   Florbal: Oilers - TPS

Celý program