Naši hráči v Evropě

Denyk se vrací do LEC! Česko má opět čtyři zástupce

Denyk v LEC
Zdroj: lolesports.com
lukas-spacil
Lukáš Spáčil
Publikováno 1. 8. 2020
Téma:

Do evropské herní ligy LEC ve hře League of Legends se vrací Petr “Denyk” Haramach, který chce pomoc svým Misfits do play-off fáze. V zápase proti německým SK Gaming pomohl k cennému vítězství, ale do konce ligové části zbývají ještě čtyři kola.

V současnosti Českou republiku reprezentuje čtveřice hráčů. Marek “Humanoid” Brázda působí spolu s Matyášem “Carzzym” Orságem v prvním týmu aktuální tabulky MAD Lions, Patrik “Patrik” Jírů hraje za EXCEL a Denyk je tak čtvrtým hráčem v nejvyšší evropské lize.

 

Ta se skládá z deseti celků, kdy každý z nich tvoří pět hráčů. Do soutěže se zapojuje i jeden slovenský hráč, konkrétně Matúš “Neon” Jakubčík z týmu FC Schalke 04 Esports. 

 

 

Patrik s týmem EXCEL a Denyk s týmem Misfits budou bojovat o šestičlenné play-off ve velmi vyrovnané tabulce, kdy týmy na třetím až osmém místě dělí jen jediný bod. Na čele tabulky se naopak se slušným odstupem drží celky MAD Lions a Rogue.
 
Petr “Denyk” Haramach začal letošní sezonu jako základní stavební kámen mladého týmu Misfits, kdy se týmu povedlo nečekaně postoupit do play-off. V letní sezóně však přišly změny v sestavě a český legionář se posadil pouze na lavici náhradníků.
 
 
 
 
Kvůli nevyrovnaným výsledkům týmu a přednostem, které Denyk nabízí, se jej proto Misfits rozhodli povolat zpět a v prvním utkání porazili konkurenty z SK Gaming.
 
Další utkání odehraje český navrátilec do ligy již dnes od 18 hodin, a to konkrétně proti krajanovi Patrikovi s týmem EXCEL. Utkání je možné sledovat na webu twitch.tv/lec.

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Šachtar Doněck - VfL Wolfsburg

   00:15 02:05
   02:05

   Fotbal: Orlando City SC - Minnesota United FC

   04:05

   Monster Energy Supercross Geneva

   04:35

   NHL: Winnipeg Jets - Calgary Flames

   08:55

   Sportovní noviny

   09:00

   MotoGP - VC České republiky (trénink Moto3)

 • Nova Sport 2

  • NHL: St. Louis Blues - Vegas Golden Knights

   00:35 03:05
   03:05

   NBA: Houston Rockets - Los Angeles Lakers

   09:00

   Desert Dash - Ultra MTB Competition

   09:30

   Biggest Peak Project - Mt. Baker & Castelton Tower

   10:00

   TOP Liga ČTS by MONETA

   11:45

   Běhej lesy - Brdy

Celý program