Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.6. 2017 15:59
Šťastný pár Budou svoji

"Růžičkovi" odtajnili den před svatbou pohlaví miminka! FOTO

Vladimír Růžička a jeho nastávající žena odtajnili pohlaví miminka!
Zdroj: facebook
Vladimír Růžička a jeho nastávající žena odtajnili pohlaví miminka!

Snoubenka hokejového trenéra Chomutova Vladimíra Růžičky Marie prozradila pohlaví jejich miminka. Pro někoho bude možná velikým zklamáním, že na cestě není chlapeček a zároveň tak třeba další hokejová legenda po tatínkovi, nýbrž holčička.

Plánování svatby dá pořádně zabrat, ale to není nic oproti těhotenství. Marie, ze které už od zítra bude vdaná paní, po pravidelné prohlídce u doktora uveřejnila na svém facebooku ultrazvukové foto jejich miminka. "Bude to holčička," neskrývala Marie P. své nadšení a utnula tak spekulace, zda Růža náhodou nebude mít dalšího hokejového nástupce.

 

Na otázku, zda malá princezna náhodou v ruce nedrží hokejku, reagovala větou: "Leda tenisovou raketu". S gratulacemi se okamžitě roztrhl pytel a fotka tak sklidila veliký ohlas.

 

Vladimír Růžička a jeho nastávající žena odtajnili pohlaví miminka!
Zdroj: facebook Vladimír Růžička a jeho nastávající žena odtajnili pohlaví miminka!

 

Hokejový kouč se přitom se svou přítelkyní zasnoubil teprve 10 měsíců po smrti manželky Evy. Navíc neváhal prodat rodinnou vilu, ve které s manželkou dožívali. To nemůžou přenést přes srdce jeho děti a především syn Vladimír, který otce vyškrtl ze svého života.

nce TN.cz