Brzké uzdravení

Italská fotbalová legenda v nemocnici. Prožila extrémní bolest!

Bolest bývalého italského fotbalisty Alessandra Del Piera
Zdroj: Profimedia/ Instagram @alessandrodelpiero/ kolážtn.cz
Otava redakční fotka
Marek Otava
Publikováno 18. 5. 2020
Téma:

Ještě před pár dny si užíval projížďky na kole se svou dcerkou, nyní prožívá dost bolestivé strasti. Bývalý italský fotbalista Alessandro Del Piero utrpěl podle mnohých tu největší bolest v životě, když prodělal tzv. ledvinovou koliku a musel být hospitalizován.

45letý legendární fotbalista, jenž vyhrál Ligu mistrů i mistrovství světa, si po své kariéře užívá v Los Angeles, kde úspěšně podniká a žije mezi hollywoodskými hvězdami.
 

Z jeho fotbalového happyendu se však ze dne na den stalo pořádné drama. Del Piero musel být totiž v kalifornské nemocnici akutně hospitalizován kvůli ledvinové kolice, kterou způsobily ledvinové kameny.
 


 

Toto nepříjemné onemocnění patří k těm nejbolestivějšm vůbec a bez vyhledání lékařské pomoci může dojít i k vážnému poškození ledvin.
 


 

Bývalý italský fotbalista však naštěstí pomoc vyhledal včas a během nedělního večera už sdělil svým sledujícím pocity skrze soukromý Instagram.


“Stále nedokážu pochopit, co dokáže udělat věc velká jen 3 milimetry,” vyjádřil se ke svému zdravotnímu stavu. S ledvinovými kameny o velikosti třech milimetrů musel zažít bolestivá muka, podle zveřejněné fotografie je však už relativně v pořádku, v místní nemocnici si však pravděpodobně ještě chvilku poleží.
 


 

Alessandro Del Piero patří po právu mezi legendy světového fotbalu. Kromě toho, že získal nejvyšší klubovou i reprezentační trofej, se může pochlubit také unikátní sérií v dresu Juventusu Turín. Za italský velkoklub odehrál za 19 let rekordních 705 zápasů.


Dlouhé roky také válel společně s parťákem a kamarádem Pavlem Nedvědem, se kterým vytvořil hodně nebezpečnou dvojici pro své soupeře nejenom v italské lize. Svoji bohatou kariéru pak 45letý útočník ukončil v roce 2014 v dresu indického klubu Odisha FC (dříve Delhi Dynamos FC).
 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: New York Islanders - Florida Panthers

   12:50

   Element (419)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC Fight Night: Brunson vs. Shahbazyan

 • Nova Sport 2

  • NBA: Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets

   09:00 11:05
   11:05

   Monster Energy Supercross Geneva

   11:35

   Coldwater Classic Series 2010 – Documentary

   12:05

   Portiva Golf Trophy - Stroke Play Championship

   12:20

   Element (419)

   12:30

   Magazín Evropské ligy (18)

Celý program