vzkaz tragická událost

Díky za vše, brácho! Emotivní vzkaz zesnulému závodníkovi

Radovan Okrucký a Filip Šebo
Zdroj: facebook.com
Radovan Okrucký a Filip Šebo

Slovenský sport se vzpamatovává z obrovské tragédie. Na triatlonovém závodě v Maďarsku zemřel jednačtyřicetiletý Radovan Okrucký, kterého jen pár stovek metrů před cílem zradilo srdce. Smutná zpráva zasáhla i fotbalistu Filipa Šeba. Ten zveřejnil na sociálních sítích hodně emotivní vzkaz.

Závodníci v rámci "polovičního" Ironmana v Budapešti museli přeplavat bezmála dva kilometry, projet na kole 90 kilometrů a poté proběhnout více něž 21 kilometrů. A právě závěrečná pasáž se stala Okruckému osudnou.


Jeho tělo zřejmě nezvládlo vysokou zátěž při extrémních teplotách a asi tři sta metrů před cílovou páskou zkolaboval. Lékaři sice zasáhli rychle, ale už mu nemohli pomoct. Jednačtyřicetiletý závodník zemřel přímo na trati.Smrt populárního sportovce zasáhla i slovenského fotbalistu Filipa Šeba. Bývalý reprezentant se totiž triatlonu také věnuje a závodu v Budapešti se zúčastnil. "Brácho můj... 24 hodin mi trvalo, než jsem se zmohl na první slova, která ti chci poslat, protože si je zasloužíš... Děkuji za tréninky, za závody, za sparring... Děkuji za rozcvičku před závodem, za společný start... Děkuji za vše... Odpočívej v TRIpokoji...," napsal Šebo na Facebooku.Tragický událost nenechala chladným ani známého choreografa a tanečníka Jaroslava Bekra, který rovněž vzdal hold zesnulému a vyjádřil obrovský smutek. "Začínám se s některými kamarády potkávám častěji na pohřbech našich společných kámošů," vzkázal.

Související témata:
pha TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ragby: Bath Rugby - Gloucester Rugby

   18:25 20:30
   20:30

   Major League Soccer Highlights (7)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   22:05

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod Moto3)

   23:00

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod MotoGP)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Leyton Orient - Tottenham Hotspur

   18:55 20:55
   20:55

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   21:10

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   23:05

   Fotbal: Stade Rennes - AS Monaco

   00:50

   Element (422)

   01:05

   UFC Reloaded (60)

Celý program