zápas večera

Dejte mi bonus, ať už nemusím do práce, přál si Royval. Dočkal se

Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
Publikováno 31. 5. 2020
Téma:
UFC

Prémie za nejlepší výkony galavečera UFC on ESPN v nevadském centru Apex získali Gilbert Burns, Mackenzie Dern, Brandon Royval a Tim Elliott. Bonus ve výši 50 tisíc dolarů pro Brandona Royvala prý znamená i výzvu opustit své zaměstnání a začít se naplno věnovat bojovým sportům.

Royval s Elliottem sice svedli jeden ze zápasů předkarty, jejich souboj ale přesto ocenil prezident organizace UFC zápasem večera. Duel skončil už ve druhém kole v čase 3:18, kdy Royval po zdálnivě ztraceném vývoji získal výhodnou pozici a následně chvatem arm-triangle choke třiatřicetiletého Tima Elliotta zničil. Ten prohrál třetí zápas v řadě a může to pro něj znamenat blížící se konec v UFC. Slušná prémie ale snad bude sladkou náplastí.


Trochu jinak bral vítězství Royval. „V pondělí zase musím do roboty. Zase mě čeká 40 hodin v týdnu v práci. Dejte mi bonus, ať se můžu věnovat jen tomuhle sportu,“ nechal se slyšet po svém vítězství. Na konci večera pak doslova zíral. Dana White opravdu vyhlásil jeho duel s Elliottem zápasem včera. Takže Royval může naplnit své plány.


Další dvě prémie dostali Gilbert Burns a Mackezie Dern. Impozantní Burnsův výkon v hlavním zápase proti Tyronu Woodleymu byl opravdovou ozdobou večera. Burns si navíc drze, ale možná zaslouženě řekl o titulový zápas s Kamaru Usmanem. Na ten si ale přece jen bude muset počkat. Na řadě je spíš Jorge Masvidal, i když nic ještě není potvrzené.


Mackenzie Dern, která otevírala hlavní kartu, zničila Hannah Cifersovou už po 156 sekundách. Velký obrat z téměř nemožné pozice a následná submise jí vynesly také 50 tisíc dolarů.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ragby: Bath Rugby - Gloucester Rugby

   18:25 20:30
   20:30

   Major League Soccer Highlights (7)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   22:05

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod Moto3)

   23:00

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod MotoGP)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Leyton Orient - Tottenham Hotspur

   18:55 20:55
   20:55

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   21:10

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   23:05

   Fotbal: Stade Rennes - AS Monaco

   00:50

   Element (422)

   01:05

   UFC Reloaded (60)

Celý program