Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 3. 10. 2018
Fotbal Liga mistrů

Debakl od AS Řím? Výsledek odpovídá, říká Vrba. Fanoušci zuří!

Pavel Vrba
Zdroj: Profimedia

Plzeň má za sebou druhý skupinový zápas v Lize mistrů a ten skončil katastrofou. AS Řím nedal Viktorii šanci a vyhrál jasně 5:0. Podle trenéra Pavla Vrby výsledek odpovídá výkonu na hřišti. Na tom se shodují i hráči. Fanoušci sice zuří, ale vadí jim spíše stav českého fotbalu, který se tímto způsobem projevil.

Pavel Vrba měl v kameni úrazu jasno. "Přiznejme si, že nyní první bleskový gól nerozhodl. Rozhodující byla vyšší kvalita soupeře," cituje plzeňského trenéra Sport.cz. Do branky Viktorie se třikrát trefil bývalý hráč Teplic Edin Džeko. "Bránili jsme ho špatně, proto mohl dát tři góly. Při standardkách jsme měli být vůči němu důraznější. Hráči, kteří byli určení ho eliminovat, si s tím vůbec neporadili," dodal Vrba.

 

 

Kvalita soupeřů byla zkrátka znát a rozdíly byly značné. "To je realita, oni nás za kažou ztrátu potrestali. Tady každou chybu zaplatíme a to třeba i takové, které nám týmy u nás v lize nepotrestají," uvedl pro klubový web Radim Řezník, obránce Viktorie.

 

Zde si můžete poslechnout všechny ohlasy:

 

Fanoušci po šíleném debaklu byli naštvaní, ale více než na Plzeň, tak na stav českého fotbalu. "Viktorka předvedla sympatický výkon. Je to bohužel odraz našeho fotbalu, když náš jednoznačně nejlepší tým takhle nestíhá," shodují se mnozí v diskuzi na sociální síti. Dostalo se i na vtípky. "Skutečně ostuda a hanba. Mimořádně nedůstojný zástupce v LM. Slavia by tam pravděpodobně zvítězila," komentoval prohru bulvární novinář Pavel Novotný.

ČTK TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

   13:00

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   10:45

   Magazín NBA Action (29)

   11:15

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   13:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   15:00

   UFC Now (12)

   15:45

   Czech rally 2019 (1)

Celý Program