Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Liga mistrů

Debakl od AS Řím? Výsledek odpovídá, říká Vrba. Fanoušci zuří!

Pavel Vrba
Zdroj: Profimedia

Plzeň má za sebou druhý skupinový zápas v Lize mistrů a ten skončil katastrofou. AS Řím nedal Viktorii šanci a vyhrál jasně 5:0. Podle trenéra Pavla Vrby výsledek odpovídá výkonu na hřišti. Na tom se shodují i hráči. Fanoušci sice zuří, ale vadí jim spíše stav českého fotbalu, který se tímto způsobem projevil.

Pavel Vrba měl v kameni úrazu jasno. "Přiznejme si, že nyní první bleskový gól nerozhodl. Rozhodující byla vyšší kvalita soupeře," cituje plzeňského trenéra Sport.cz. Do branky Viktorie se třikrát trefil bývalý hráč Teplic Edin Džeko. "Bránili jsme ho špatně, proto mohl dát tři góly. Při standardkách jsme měli být vůči němu důraznější. Hráči, kteří byli určení ho eliminovat, si s tím vůbec neporadili," dodal Vrba.

 

 

Kvalita soupeřů byla zkrátka znát a rozdíly byly značné. "To je realita, oni nás za kažou ztrátu potrestali. Tady každou chybu zaplatíme a to třeba i takové, které nám týmy u nás v lize nepotrestají," uvedl pro klubový web Radim Řezník, obránce Viktorie.

 

Zde si můžete poslechnout všechny ohlasy:

 

Fanoušci po šíleném debaklu byli naštvaní, ale více než na Plzeň, tak na stav českého fotbalu. "Viktorka předvedla sympatický výkon. Je to bohužel odraz našeho fotbalu, když náš jednoznačně nejlepší tým takhle nestíhá," shodují se mnozí v diskuzi na sociální síti. Dostalo se i na vtípky. "Skutečně ostuda a hanba. Mimořádně nedůstojný zástupce v LM. Slavia by tam pravděpodobně zvítězila," komentoval prohru bulvární novinář Pavel Novotný.

ČTK TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:00 18:00

   Mistrovství světa SKIF 2019

   18:00

   Off-road Maraton (4)

   18:20

   Rychlá kola (7)

   18:50

   NBA – akce měsíce

   19:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   19:30

   Cliff Diving World Series - Libanon

 • Nova Sport 2

  • 17:30 20:05

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   20:05

   World Matchplay Darts 2019

   00:00

   Ambassador’s 2019

   00:10

   Sport Hradec Cup 2019

   00:25

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   02:10

   UFC Now (17)

Celý Program