Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.6. 2015 10:10
ideální pár jestli v tom nebude láska

Přestup dcery fotbalové legendy: Průcha, Kadlec, teď Sobotka!

Vladimír Sobotka a Nicole Novotná
Zdroj: facebook.com
Vladimír Sobotka a Nicole Novotná

On a ženy? To téma bylo vždy tabu. „Nemám,“ odpovídal většinou. Teď snad hokejový reprezentant Vladimír Sobotka našel tu pravou! Miluje Nicole, dceru fotbalového internacionála Jiřího Novotného.

Ostřílený útočník randí s modelkou a módní blogerkou už nějaký ten pátek. Například mu fandila na květnovém mistrovství světa v Praze. Oba se ale o svém soukromí baví neradi, a tak je usvědčily až fotky na sociální síti ze společné dovolené v Dubaji, kam vyrazili začátkem června, pouhý den po jejích státnicích.


„Moc se k tomu vážně nechci vyjadřovat. Už jsem si pozornosti v novinách užila dost,“ řekla Blesku Nicole v narážce na své předchozí vztahy se známými sportovci – mistrem světa v hokeji z roku 2005 Petrem Průchou a zadákem fotbalového nároďáku Michalem Kadlecem.


To milostný život Vládi, odchovance z Třebíče, který dlouhé roky válel ve Slavii, je nepopsaný list. Před čtyřmi lety, když v NHL přesídlil z Bostonu do St. Louis, se zmínil, že bydlí i s přítelkyní asi pět minut od centra, kde mají pronajatý byt. Společná fotka? Ať s tou anebo s tou – žádná! Nikdy.


Každopádně představu o své ideální partnerce má jasnou už dlouho: „Líbí se mi štíhlé blondýnky. Ale vzhled není jediným kritériem. U dívek jsou důležité i jejich vlastnosti jako upřímnost a podobně,“ svěřil se v 17ti letech jako nadějný junior v dotazníku na webu hokej.cz.


Zdá se, že Nicole s Vláďou tvoří pár snů. Tak ať jim to klape! A ať je nerozdělí ani Rusko. Nicole totiž miluje Londýn a teď bude muset následovat svého milého do Omsku. Ale proč ne.

isport.cz TN.cz

To nejlepší z iSport.cz