Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

přestup v hledáčku velkoklubu

Darida o zájmu Realu: Je pěkné, že vůbec znají moje jméno!

Vladimír Darida
Zdroj: profimedia.cz
Vladimír Darida

Ta zpráva se v Německu objevila jako blesk z čistého nebe. Fotbalového reprezentanta Vladimíra Daridu sleduje jeden z nejlepších a nejslavnějších klubů na světě Realu Madrid! Jak na zájem "Bílého baletu" záložník bundesligové Herthy Berlín zareagoval?

Ne, opravdu se nejedná o vtip. Jak uvedl deník Süddeutsche Zeitung, Darida se dostal na seznam možných letních posil Realu z jasného důvodu. Gigant z Madridu se totiž údajně porozhlíží po šikovném středním záložníkovi, který nahradí v sestavě Toniho Kroose. Ten má po sezoně odejít.


NEPŘEHLÉDNĚTE:


"Je pěkné, že takový klub vůbec zná moje jméno. Samozřejmě netuším, do jaké míry jsou ty informace pravdivé, ale zůstávám nohama pevně na zemi,"
zdůraznil Darida v rozhovoru pro web svého agenta Ondreje Chovance."Aby člověk mohl na nějaký velký přestup vůbec pomýšlet, musí zažít skvělou sezónu v klubu a ideálně třeba ještě zazářit na velkém turnaji s reprezentací."

Vladimír Darida
Zdroj: profimedia.cz Vladimír Darida


Pětadvacetiletý záložník se tak zatím koncentruje jen na své výkony v dresu Herthy. "Zažívám první povedenou sezonu v bundeslize. Jsem strašně rád, že nám to jde a doufám, že se nám povede udržet současné třetí místo, což by bylo fantastické," doplnil Darida.


Skauty Realu na někdejším hráči Plzně a Freiburgu prý zaujala zejména schopnost odehrát a odpracovat celý zápas ve vysokém tempu. Bundesligové statistiky totiž odhalily, že Darida má vůbec největší fyzičku ze všech hráčů v soutěži. V průměru naběhá téměř 13 kilometrů za zápas!


TAKÉ ČTĚTE:


"Osobně jsem se svými výkony zatím spokojen. Jen bych rád do konce sezony přidal ještě nějaké góly. Ale nejdůležitější je, že se daří klubu. Jsem moc rád, že jsme se vloni v létě rozhodli právě pro Herthu,"
zdůraznil šikovný záložník. Ten patří mezi opory berlínského celku, který bude bojovat o umístění zaručující start v Lize mistrů.

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:45 17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   20:50

   Element (388)

 • Nova Sport 2

  • 17:00 19:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   19:00

   UFC Now (16)

   19:50

   NBA – akce měsíce

   20:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   22:00

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   23:40

   Major League Soccer Highlights (12)

Celý Program