láká ho zahraničí

Další zvrat v případu Martina Haška! Po výpovědi změnil agenta, chce ven

Kde bude Martin Hašek působit?
Zdroj: Profimedia
Richard Wagner
Richard Wagner
31.3. 2020 16:05
Téma:

Seriál jménem Martin Hašek píše další díl. Poté, co hráč vypověděl smlouvu ve Spartě, se rozhodl rozejít i s agenturou Orhan Sport, kterou vyměnil za Base Soccer Agency. Podle informací deníku iSport.cz láká čtyřiadvacetiletého záložníka zahraničí.

Ven z České republiky měl namířeno již na sklonku zimní přípravy. Tehdy odletěl do Izraele, kde se podrobil testům v týmu Maccabi Haifa. Těsně před podpisem smlouvy si ale stanovil vyšší platové podmínky a s nepořízenou se vrátil do Prahy.

 

Na Letné jeho návrat neuvítali s nadšením. Hráč byl přeložen do rezervního týmu, avšak sešup do třetí ligy nehodlal akceptovat a kvůli údajným zdravotním problémům vynechal i dosud jediný jarní zápas béčka Sparty proti Domažlicím, které pražský celek vyhrál 3:1.

Na Letnou pak poslal Hašek výpověď, kterou posléze potvrdila i Fotbalová asociace České republiky (FAČR). Kromě rozchodu s klubem ukončil spolupráci i s agenturou Orhana Dumajiče a upsal se Zouhairu Essikalovi, jehož Base Soccer Agency zastupuje nejedno zvučné jméno.

 

Hašek se po vypuzení ze Sparty nechal slyšet, že by rád běhal po trávnících, které jsou mimo hranice České republiky. Coby volného hráče jej nyní můžou kluby z ciziny získat zdarma. V tomto případě by ale vše musel ještě projednat mezinárodní orgán.

Aktuálně se krom Běloruska nikde nehraje. Sám Hašek naposledy nastoupil 25. ledna, kdy odehrál druhý poločas přípravného duelu s Ústím nad Labem. Na soustředění do španělské Marbelly následně odmítl s klubem cestovat a začal se psát zamotaný příběh.

 

Z něj už se pomalu začíná rodák z Liberce vymotávat. Teď ještě zbývá, aby po něm některý z vysněných klubů sáhl, a aby pak nedopadl podobně, jako při nechvalné jednodenní návštěvě v Haifě.

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Montpellier HSC - AS Monaco

   19:05 20:45
   20:45

   Překvapení evropského fotbalu (2)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   Basketbal: ERA Nymburk - Tofas Bursa

   22:35

   NBA - akce měsíce

   22:45

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • NHL: Ottawa Senators - Winnipeg Jets

   19:15 21:00
   21:00

   Fotbal: Olympique Marseille - Nîmes Olympique

   22:45

   Basketbal: Bakken Bears - Iberostar Tenerife

   00:20

   Ligue 1 Highlights (20)

   01:20

   Překvapení evropského fotbalu (1)

   01:35

   NBA: Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers

Celý program