nova sport 2 forma před kvalifikací

Další výhra! Brazilci jsou ve formě, Američanům dali čtyři góly

Zdroj: Nova Sport

Brazílie má za sebou poslední přípravný zápas před začátkem kvalifikace na mistrovství světa. Výběr trenéra Dungy v něm nedal nejmenší šanci fotbalistům Spojených států amerických a porazil je 4:1.

Brazílie tlačila od samého začátku a už po devíti minutách sklízela plody své práce, když Hulk poslal kanárky do vedení. Trenér opět šetřil největší hvězdu Neymara, ten nastoupil až na začátku druhého poločasu.

Hned se ale postavil k pokutovému kopu, který proměnil. Už na 3:0 zvyšoval v 64. minutě Rafinha, kterého krásně našel přihrávkou Lucas. Jen pár minut na to se znovu předvedl brazilský špílmachr Neymar. Ve vápně zamotal hlavu celé obraně a zakončil k tyči. Za Spojené státy už jen korigovali skóre v nastavení nádhernou dělovkou z dobrých třiceti metrů Williams. Brazílie tedy nakonec vyhrála 4:1

Přehled vysílání NOVA Sport 2 najdete ZDE!

Fotbalisté Brazílie začínají svou pouť kvalifikací na mistrovství světa 2018 už 8. října 2015. Kvalifikační zápasy brazilského týmu budete moci sledovat na NOVA Sport 2.