Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

přímý přenos souboj gigantů

Další velká bitva je tady! Argentina s Brazílií na NOVA Sport 2

Argentina - Brazílie
Zdroj: profimedia.cz

Třetí zápas kvalifikace Jižní Ameriky proti sobě svede dva odvěké rivaly. V noci ze čtvrtka 12. 11. na pátek 13. 11. se pětapadesát minut po půlnoci utkají reprezentanti Argentiny a Brazílie. Celý zápas odvysílá živě kanál NOVA Sport 2!

Domácí Argentina je zatím bez své největší hvězdy Lionela Messiho ve velmi špatné formě. V předchozích dvou utkáních kvalifikace se jim zatím nepodařilo vstřelit branku a s jedním bodem za bezbrankovou remízu s Paraguayí jim zatím patří sedmá příčka.


Právě zápas s největším rivalem by pro hráče reprezentačního týmu mohl být tou pravou motivací ke zlepšení dosavadních výsledků.


Stejně jako Argentina, také Brazílii se v letošní kvalifikaci příliš nedaří. Se třemi body za výhru nad Venezuelou jsou zatím na pátém místě, které zajišťuje postup do baráže. V tomto zápase se však bude hrát o mnohem více než jen o tři body do kvalifikační tabulky.


Kanál NOVA Sport 2 ve čtvrtek odvysílá také další dva zápasy jihoamerické kvalifikace. Ve čtvrtek od 22:30 se utkají dva nejúspěšnější týmy současné fáze kvalifikace Ekvádor a Uruquay a v sobotu od 3:15 se střetne Peru s Paraguayí. Všechny zápasy bude možné sledovat také na videoportále VOYO.


Zápasy Argentina – Brazílie a Ekvádor – Uruguay komentuje Michal Hrdlička. Napínavými okamžiky z utkání Peru – Paraguay bude provázet Michal Jinoch.
 

Nova Sport

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:45 03:30

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Metz - AS Monaco

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - Bergischer HC

   12:30

   MAXI TIP Poker Tour (13)

 • Nova Sport 2

  • 02:15 03:45

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - Bergischer HC

   08:00

   NZ Darts Masters

   13:00

   Fotbal: AJ Auxerre - EA Guingamp

   14:45

   Czech Open 2019

   15:00

   Cyklomagazín (3)

   15:15

   Fotbal: Stade Rennes - Paris Saint - Germain

Celý Program