Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 7. 2018
Nehoda Mladý sportovec

Další tragédie pro slovenský sport: Zemřel extraligový hokejista

Erik Nitrianský
Zdroj: facebook
Erik Nitrianský

Na Slovensku stále ještě doznívá tragická smrt fotbalisty Juraje Halenára. Necelých čtrnáct dní od jeho pravděpodobné sebevraždy přichází další smutná zpráva. Ve věku 27 let zemřel extraligový hokejista Erik Nitrianský. O život přišel při dopravní nehodě.

Miloval hokej, ale také svůj motocykl. Druhá jmenovaná vášeň se však stala Eriku Nitrianskému osudná. Hokejista Liptovského Mikuláše na ní totiž havaroval a zemřel. S informací přišel právě hokejový klub.

 

Motorka Erika Nitrianského
Zdroj: facebook Motorka Erika Nitrianského

 

"Před chvíli opustil navždy tento svět Erik Nitrianský (*1991), po nedělní tragické dopravní nehodě. Odpočívej v pokoji… Upřímnou soustrast celé rodině, přátelům…," uvádí se ve facebookovém statusu Liptovského Mikuláše, více podrobností zatím nemají ani slovenská média.

 

 

Většinu kariéry strávil Erik Nitrianský ve druhé nejvyšší slovenské lize. Jeho výkony mu však vynesly i extraligová angažmá. Například v uplynulé sezoně působil v nejvyšší slovenské soutěži a to právě v barvách rodného Liptovského Mikuláše. Před tím hrál třeba za Martin či Poprad.

lju TN.cz