nemoc se šíří

Další Ronaldův spoluhráč nakažen. Juventus má tři hráče s koronavirem

Paulo Dybala
Zdroj: Profimedia
Paulo Dybala
Jiří Průša
Jiří Průša
21.3. 2020 21:59
Téma:

Juventus Turín hlásí již třetího nakaženého hráče novým typem koronaviru COVID-19. Po Daniele Ruganim a Blaise Matuidim ohlásil na svém instagramu Paulo Dybala, že i on byl pozitivně testován.

Itálie je nejhůře postiženou zemí šířícím se koronavirem, a tak není divu, že ani fotbalistům v Serii A se tato nemoc nevyhnula.


Prvním nakaženým v Juventusu byl italský stoper Daniele Rugani, o týden později byl pozitivně testován francouzský záložník Blaise Matuidi, a nyní se COVID-19 prokázal i u Argentince Paula Dybaly.Ten o své nemoci informoval na instagramu. "Čau všichni, jen jsem vás chtěl informovat, že jsme obdrželi výsledky testu na COVID-19 a já i Oriana jsme byli testováni pozitivně. Naštěstí jsme v perfektní kondici. Díky za vaše zprávy," sdílel Dybala příspěvek na svém profilu.

Serie A je kvůli koronaviru přerušená a nikdo zatím neví, kdy by se mohlo opět hrát. Proto ještě před Dybalovým oznámením několik hráčů Juventusu uteklo do svých domovin. Ronaldo, Higuaín a další před hrozící nákazou odletěli do bezpečnějších lokalit než je současná Itálie.

První nakažené hlásí taktéž AC Milán. Pozitivní test vyšel Paolu Maldinimu a jeho synu Danielovi. Paolo je bývalá legenda klubu, která nyní působí jako technický ředitel. Daniel Maldini hraje za týmovou juniorku, a před časem dokonce chvíli figuroval i v A-týmu.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Calgary Flames - Edmonton Oilers

   04:05 06:45
   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Winnipeg Jets

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   NHL: Calgary Flames - Edmonton Oilers

   12:45

   Sestřih Evropské ligy UEFA (11)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: FC Metz - Lille OSC

   09:00 10:40
   10:40

   NBA Triple (3)

   10:55

   NBA: Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers

   12:55

   Fotbal: Stade Rennes - FC Nantes

   14:55

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Girondins Bordeaux

   17:00

   Fotbal: AS Monaco - Dijon FCO

Celý program