nemoc se šíří

Další Ronaldův spoluhráč nakažen. Juventus má tři hráče s koronavirem

Paulo Dybala
Zdroj: Profimedia
Paulo Dybala
Jiří Průša
Jiří Průša
Publikováno 21. 3. 2020
Téma:

Juventus Turín hlásí již třetího nakaženého hráče novým typem koronaviru COVID-19. Po Daniele Ruganim a Blaise Matuidim ohlásil na svém instagramu Paulo Dybala, že i on byl pozitivně testován.

Itálie je nejhůře postiženou zemí šířícím se koronavirem, a tak není divu, že ani fotbalistům v Serii A se tato nemoc nevyhnula.


Prvním nakaženým v Juventusu byl italský stoper Daniele Rugani, o týden později byl pozitivně testován francouzský záložník Blaise Matuidi, a nyní se COVID-19 prokázal i u Argentince Paula Dybaly.Ten o své nemoci informoval na instagramu. "Čau všichni, jen jsem vás chtěl informovat, že jsme obdrželi výsledky testu na COVID-19 a já i Oriana jsme byli testováni pozitivně. Naštěstí jsme v perfektní kondici. Díky za vaše zprávy," sdílel Dybala příspěvek na svém profilu.

Serie A je kvůli koronaviru přerušená a nikdo zatím neví, kdy by se mohlo opět hrát. Proto ještě před Dybalovým oznámením několik hráčů Juventusu uteklo do svých domovin. Ronaldo, Higuaín a další před hrozící nákazou odletěli do bezpečnějších lokalit než je současná Itálie.

První nakažené hlásí taktéž AC Milán. Pozitivní test vyšel Paolu Maldinimu a jeho synu Danielovi. Paolo je bývalá legenda klubu, která nyní působí jako technický ředitel. Daniel Maldini hraje za týmovou juniorku, a před časem dokonce chvíli figuroval i v A-týmu.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Classic match Ligue 1: Paris Saint - Germain - Stade Brestois

   15:00 16:45
   16:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   17:00

   Off-road Maraton (1)

   17:20

   Filip Řeháček - zimní příprava

   17:30

   Silk Way Rally

   18:00

   Odpolední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • NHL: Vancouver Canucks - Buffalo Sabres

   15:05 16:50
   16:50

   Element (417)

   17:00

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   18:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Detroit Pistons

   20:15

   Basketbal: Blake Griffin - NEJ akce 2015 - 2020

Celý program