Zase řádil Fotbalový hříšník

Další ostuda a skandál Rooneyho: V USA skončil opilý ve vězení!

Wayne Rooney
Zdroj: Profimedia
Téma:

Vypadalo to, že se Wayne Rooney po svém alkoholovém skandálu, do kterého byla mimochodem zapletena i nevěra, uklidnil. Jenže tenhle fotbalový talent od pána Boha si asi od bohémského života nedá pokoj. V polovině prosince ho zadržela na letišti ve Washingtonu policie, protože se znovu choval, jak neměl. Tento malér vyplul na povrch ovšem až teď.

V září to byl rok, co anglickými a později i světovými médii proběhla zpráva o tom, že Wayna Rooneyho zadržela policie nedaleko Manchesteru. Při dechové zkoušce měl tehdy ještě hráč Evertonu pozitivní test na přítomnost alkoholu.

 

 

Nakonec neřešil jen problém s policií, ale i s manželkou, jelikož se profláklo, že Rooney nejel v autě sám. Patřilo jeho majitelce, půvabné krásce Lauře Simonsové, která seděla na sedadle spolujezdce. V baru se měli líbat a osahávat.

 

Tehdy si Rooney za svůj bujarý večírek vysloužil dvouletý trest řízení motorových vozidel a 100 hodin veřejně prospěšných prací. Doma dostal od manželky podmínku, že to byla poslední nevěra, kterou bývalý kapitán anglické reprezentace neukočíroval a pohrozilo mu i vedení Evertonu.

 

Jenže ani z toho se hvězda DC United nepoučila. Další ostudu si ušil 16. prosince, kdy ho na letišti ve Washingtonu, kam se vracel ze závodů formulí v Saúdské Arábii, zadržela policie a poslala ho za mříže. Rooney byl totiž na veřejnosti opilý a sprostě nadával. Potvrdily to americké úřady.

 

 

Vše se dostalo na veřejnost až teď, kdy na internet unikla jeho fotka z policejní databáze. "Chápeme, že média chtějí být o celé věci informována. Je to však soukromá věc Wayna a DC United a tak s ní budeme i dál nakládat pouze interně. Nebudeme to dál komentovat," uvedl klub v prohlášení.

 

Více se tak zatím neví, jen to, že za přestupek hrozila Rooneymu maximální pokuta 250 dolarů, nakonec u soudu 4. ledna zaplatil desetkrát méně.

Související témata:
lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   14:00 15:45
   15:45

   Nova Cup - Sázava

   16:00

   TOP Liga ČTS by MONETA

   17:45

   Czech rally 2020 (1)

   18:10

   Off-road Maraton (1)

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Olympique Lyon - Stade Brestois

   14:45 16:30
   16:30

   Element (417)

   16:45

   Filip Řeháček - zimní příprava

   17:00

   NHL: Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche

   18:40

   Basketbal: De’Aaron Fox - Koše z protiútoku

   19:00

   NBA Classic Games: Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves

Celý program