Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Zase řádil Fotbalový hříšník

Další ostuda a skandál Rooneyho: V USA skončil opilý ve vězení!

Wayne Rooney
Zdroj: Profimedia

Vypadalo to, že se Wayne Rooney po svém alkoholovém skandálu, do kterého byla mimochodem zapletena i nevěra, uklidnil. Jenže tenhle fotbalový talent od pána Boha si asi od bohémského života nedá pokoj. V polovině prosince ho zadržela na letišti ve Washingtonu policie, protože se znovu choval, jak neměl. Tento malér vyplul na povrch ovšem až teď.

V září to byl rok, co anglickými a později i světovými médii proběhla zpráva o tom, že Wayna Rooneyho zadržela policie nedaleko Manchesteru. Při dechové zkoušce měl tehdy ještě hráč Evertonu pozitivní test na přítomnost alkoholu.

 

 

Nakonec neřešil jen problém s policií, ale i s manželkou, jelikož se profláklo, že Rooney nejel v autě sám. Patřilo jeho majitelce, půvabné krásce Lauře Simonsové, která seděla na sedadle spolujezdce. V baru se měli líbat a osahávat.

 

Tehdy si Rooney za svůj bujarý večírek vysloužil dvouletý trest řízení motorových vozidel a 100 hodin veřejně prospěšných prací. Doma dostal od manželky podmínku, že to byla poslední nevěra, kterou bývalý kapitán anglické reprezentace neukočíroval a pohrozilo mu i vedení Evertonu.

 

Jenže ani z toho se hvězda DC United nepoučila. Další ostudu si ušil 16. prosince, kdy ho na letišti ve Washingtonu, kam se vracel ze závodů formulí v Saúdské Arábii, zadržela policie a poslala ho za mříže. Rooney byl totiž na veřejnosti opilý a sprostě nadával. Potvrdily to americké úřady.

 

 

Vše se dostalo na veřejnost až teď, kdy na internet unikla jeho fotka z policejní databáze. "Chápeme, že média chtějí být o celé věci informována. Je to však soukromá věc Wayna a DC United a tak s ní budeme i dál nakládat pouze interně. Nebudeme to dál komentovat," uvedl klub v prohlášení.

 

Více se tak zatím neví, jen to, že za přestupek hrozila Rooneymu maximální pokuta 250 dolarů, nakonec u soudu 4. ledna zaplatil desetkrát méně.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

 • Nova Sport 2

  • 15:30 16:00

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:00

   Off-road Maraton (2)

   16:20

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

   17:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   19:00

   UFC Now (16)

Celý Program