Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Zase řádil Fotbalový hříšník

Další ostuda a skandál Rooneyho: V USA skončil opilý ve vězení!

Wayne Rooney
Zdroj: Profimedia

Vypadalo to, že se Wayne Rooney po svém alkoholovém skandálu, do kterého byla mimochodem zapletena i nevěra, uklidnil. Jenže tenhle fotbalový talent od pána Boha si asi od bohémského života nedá pokoj. V polovině prosince ho zadržela na letišti ve Washingtonu policie, protože se znovu choval, jak neměl. Tento malér vyplul na povrch ovšem až teď.

V září to byl rok, co anglickými a později i světovými médii proběhla zpráva o tom, že Wayna Rooneyho zadržela policie nedaleko Manchesteru. Při dechové zkoušce měl tehdy ještě hráč Evertonu pozitivní test na přítomnost alkoholu.

 

 

Nakonec neřešil jen problém s policií, ale i s manželkou, jelikož se profláklo, že Rooney nejel v autě sám. Patřilo jeho majitelce, půvabné krásce Lauře Simonsové, která seděla na sedadle spolujezdce. V baru se měli líbat a osahávat.

 

Tehdy si Rooney za svůj bujarý večírek vysloužil dvouletý trest řízení motorových vozidel a 100 hodin veřejně prospěšných prací. Doma dostal od manželky podmínku, že to byla poslední nevěra, kterou bývalý kapitán anglické reprezentace neukočíroval a pohrozilo mu i vedení Evertonu.

 

Jenže ani z toho se hvězda DC United nepoučila. Další ostudu si ušil 16. prosince, kdy ho na letišti ve Washingtonu, kam se vracel ze závodů formulí v Saúdské Arábii, zadržela policie a poslala ho za mříže. Rooney byl totiž na veřejnosti opilý a sprostě nadával. Potvrdily to americké úřady.

 

 

Vše se dostalo na veřejnost až teď, kdy na internet unikla jeho fotka z policejní databáze. "Chápeme, že média chtějí být o celé věci informována. Je to však soukromá věc Wayna a DC United a tak s ní budeme i dál nakládat pouze interně. Nebudeme to dál komentovat," uvedl klub v prohlášení.

 

Více se tak zatím neví, jen to, že za přestupek hrozila Rooneymu maximální pokuta 250 dolarů, nakonec u soudu 4. ledna zaplatil desetkrát méně.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 02:05 04:00

   Fotbal: FC Cincinnati - D.C. United

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Cincinnati - D.C. United

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   11:30

   World of Freesport Special: Best of Climbing

 • Nova Sport 2

  • 01:50 03:45

   UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd

   09:00

   FIVB Beach Volleyball – Gstaad

   10:45

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   11:15

   Golden Fly Series - Golden Roof Challenge

   11:45

   Off-road Maraton (4)

   12:10

   Rychlá kola (7)

Celý Program