To nezvládl

Ostuda v českém fotbale! Sudí byl při zápase opilý VIDEO

Téma:

Po Marku Pilném se v českém fotbale objevil další opilý sudí. Tentokrát jde o Milana Šefara, který v podnapilém stavu absolvoval jako čárový sudí zápas dorostenců mezi Unionem Beroun a Slaným. Vedení Středočeského fotbalového svazu už s ním jeho chování řeší.

Český fotbal si opět zadělal na obrovskou ostudu. Při zápase staršího dorostu byl zcela namol asistent rozhodčícho Milan Šefara.

Ten nebyl schopný chodit rovně. O běhu se nemá cenu ani bavit. V jednu chvíli dokonce zavrávoral tak, že upadl.

Podívejte se na reportáž z Poledních novin:

 

Seběhli se k němu i pořadatelé, kteří zavolali hlavního rozhodčího Tomáše Brožka, ať situaci řeší. Ten svého kolegu po zbytek duelu nechal být, což nikdo nechápal.

 

„On ho ještě podpoří. To jako nic, jo? To si děláš srandu, ne?“ ozývalo se od diváků.

Tento incident se stal v neděli po poledni a vedení Středočeského fotbalového svazu už rozhodlo, že Šefara trest nemine.

 

 

„Středočeský krajský fotbalový svaz zahájí disciplinární řízení s rozhodčím Milanem Šefarou, který se v dnešním (nedělním) utkání dorostu v Berouně coby asistent hrubě provinil proti etice sudího. Má pozastavenou delegaci do vynesení verdiktu. SKFS považuje chování sudího za neakceptovatelné a takovéto excesy bude tvrdě trestat,“ napsalo na svůj facebookový profil.

K incidentu se vyjádřil i samotný předseda Komise rozhodčích Středočeského krajského fotbalového svazu (SKFS) Pavel Mareš.

"Chování rozhodčího Milana Šefary je zcela neakceptovatelné. Za Komisi rozhodčích SKFS mohu říci, že si neumím představit jeho další působení v soutěžích Středočeského krajského fotbalového svazu. Pro jeho jednání a chování neexistuje žádná omluva či polehčující okolnost. Mohu konstatovat, že Komise rozhodčích SKFA na základě událostí již podala podnět Disciplinární komisi SKFS k zahájení disciplinárního řízení. K celé události je také svoláno mimořádné zasedání Komise rozhodčích SKFS." 

 

Není to první případ opilého sudího v českém fotbale. V květnu 2016 při utkání nejvyšší soutěže mezi Příbramí a Slavií byl opilý tehdejší čtvrtý rozhodčí Marek Pilný, video obletělo svět a český fotbal byl všem pro smích.
 

vat TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Calgary Flames

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Nova Cup 2020 - ohlédnutí

   11:15

   NHL: Minnesota Wild - Arizona Coyotes

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Montpellier HSC - Olympique Marseille

   09:00 10:45
   10:45

   Ligue 1 Highlights (32)

   11:40

   Rok Evropského fotbalu pod Covidem - 19

   12:35

   Magazín evropské ligy (13)

   13:00

   Fotbal: Stade Rennes - FC Nantes

   14:40

   NHL: Minnesota Wild - Arizona Coyotes

Celý program