UFC Hvězda oktagonu

Další McGregorův zkrat: Skočil do klece a chtěl se rvát se sudím!

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Conor McGregor je člověk, který opravdu miluje pozornost. Po dalším z jeho excesů. Když nezápasí, tak musí lidi zaujmout zkrátka jiným způsobem. Poslední zastávkou se pro něj stal páteční galavečer konkurenční organizace, kde se McGregor znovu rozhodl ukrást celou show!

Páteční večer patřil v Dublinu organizaci Bellator, která zde pořádala jeden z dalších galavečerů, na kterém nechyběli ani domácí. Irský gym, kde mimo jiné trénuje i sám McGregor, vyslal i svého zástupce a jeho hvězdný mentor si tuto příležitost nemohl nechat utéct.

 

 

Charlie Ward měl do dnešního večera nelichotivou bilanci 3-3, ale dnes se zaštěstilo a vyhrál v prvním kole díky knokautu. Tato událost fungovala doslova jako roznětka pro McGregora, protože okamžitě poté přeskočil klec a s radosti se vrhl na svého parťáka.

 

Situace se mohla mnohým jevit velmi neobvykle, protože to z dálky mohlo vypadat, že ho McGregor napadl. Rozhodčí a ošetřující se celou situaci v kleci snažili uklidnit, ale McGregor je emotivní člověk a po jemném doteku od rozhodčího se Ir málem zbláznil.

 

 

Do rozhodčího se okamžitě pustil a bylo vidět, že má co dělat, aby uklidnil své emoce. Mark Goddard je zkušený sudí, který mimo jiné působí i v UFC. V UFC se také tito dva naposledy potkali, jelikož na galavečeru v Polsku, jen pár týdnů zpátky, musel právě Mark Goddard kvůli McGregorově vyvádění v blízkosti oktagonu na chvíli přerušit zápas.

 

 

Conor McGregor je evidentně plný energie, doufejme tedy, že brzy podepíše další zápas v UFC, aby se mohl vyřádit v oktagonu se zápasníkem podobné úrovně. Poslední informace stále naznačují, že nejpravděpodobnějším soupeřem mu bude nově korunovaný prozatimní šampion lehké váhy, Tony Ferguson.

Lukáš Zduba TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:45

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

   14:45

   RunTour – Brno

   15:00

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:00

   Off-road Maraton (2)

   16:20

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

Celý Program