UFC Hvězda oktagonu

Další McGregorův zkrat: Skočil do klece a chtěl se rvát se sudím!

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Téma:
UFC

Conor McGregor je člověk, který opravdu miluje pozornost. Po dalším z jeho excesů. Když nezápasí, tak musí lidi zaujmout zkrátka jiným způsobem. Poslední zastávkou se pro něj stal páteční galavečer konkurenční organizace, kde se McGregor znovu rozhodl ukrást celou show!

Páteční večer patřil v Dublinu organizaci Bellator, která zde pořádala jeden z dalších galavečerů, na kterém nechyběli ani domácí. Irský gym, kde mimo jiné trénuje i sám McGregor, vyslal i svého zástupce a jeho hvězdný mentor si tuto příležitost nemohl nechat utéct.

 

 

Charlie Ward měl do dnešního večera nelichotivou bilanci 3-3, ale dnes se zaštěstilo a vyhrál v prvním kole díky knokautu. Tato událost fungovala doslova jako roznětka pro McGregora, protože okamžitě poté přeskočil klec a s radosti se vrhl na svého parťáka.

 

Situace se mohla mnohým jevit velmi neobvykle, protože to z dálky mohlo vypadat, že ho McGregor napadl. Rozhodčí a ošetřující se celou situaci v kleci snažili uklidnit, ale McGregor je emotivní člověk a po jemném doteku od rozhodčího se Ir málem zbláznil.

 

 

Do rozhodčího se okamžitě pustil a bylo vidět, že má co dělat, aby uklidnil své emoce. Mark Goddard je zkušený sudí, který mimo jiné působí i v UFC. V UFC se také tito dva naposledy potkali, jelikož na galavečeru v Polsku, jen pár týdnů zpátky, musel právě Mark Goddard kvůli McGregorově vyvádění v blízkosti oktagonu na chvíli přerušit zápas.

 

 

Conor McGregor je evidentně plný energie, doufejme tedy, že brzy podepíše další zápas v UFC, aby se mohl vyřádit v oktagonu se zápasníkem podobné úrovně. Poslední informace stále naznačují, že nejpravděpodobnějším soupeřem mu bude nově korunovaný prozatimní šampion lehké váhy, Tony Ferguson.

Lukáš Zduba TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • BOX: Mike Tyson vs. Roy Jones Junior

   21:05 23:30
   23:30

   Večerní sportovní noviny

   23:35

   Fotbal: Olympique Lyon - Stade Reims

   01:20

   Element (427)

   01:30

   Fotbal: Columbus Crew SC - Nashville SC

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Girondins Bordeaux

   20:40 22:25
   22:25

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace

   22:35

   UFC Main Event (9)

   23:30

   UFC Fight Night: Smith vs. Clark

   01:30

   UFC Main Event (6)

   02:20

   Florbal: Oilers - TPS

Celý program