Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 5. 2018
Biatlon Skončí to někdy?

Koukalová chyběla na galavečeru biatlonu: Toto má být důvod!

Autogramiáda Gabriely Koukalové - 10
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Český biatlon prožil turbulentní, ale nakonec úspěšnou sezonu. Největší bouři určitě rozpoutala Gabriela Koukalová svou knihou, ve které se nebála kritizovat své kolegy a kolegyně. Proto ani nikoho moc nepřekvapilo, že se v pondělí večer neobjevila na galavečeru českého biatlonu. Sama tvrdila, že pozvánku neobdržela, předseda svazu se ale proti tomu ohradil.

Na pódiu obdrželi ocenění pro nejlepší biatlonisty roku Veronika Vítková a Michal Krčmář – stříbrní medailisté z Pchjongčchangu – v hledišti pak seděli téměř všichni reprezentační biatlonisté. Chyběla jen Gabriela Koukalová, a vzhledem k událostem posledních týdnů a měsíců na tom nebylo až tak nic zvláštního...  

 

Půvabná závodnice už v průběhu večera vydala prohlášení, ve kterém tvrdila, že nebyla mezi pozvanými. "Vydala jsem knihu, která vzbudila mnoho emocí. Jejich rozhodnutí plně respektuji," doplnila.

 

 

Šéf českého biatlonu Jiří Hamza s jejími slovy nesouhlasí, pozvánku prý od svazu dostala. "Devátého května jí byla pozvánka odeslána na e-mail, ještě včera jsem si to na svazu ověřoval a máme to i vytištěné," řekl MF Dnes.

 

Podle Hamzy mu den předtím ze stejného účtu, na který byla pozvánka adresována, sama psala. "Gabču mám rád, pro biatlon udělala hodně, ale tohle asi nemá smysl řešit. Pořád ji bereme jako závoďáka, který českému biatlonu hodně pomohl, proč bychom ji nezvali?" pokládá si otázku předseda svazu.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 19:00 21:00

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

   21:00

   Večerní Sportovní noviny

   21:05

   Hokej: NHL – play-off

   23:45

   NHL – akce měsíce

   00:00

   Natural Track Luge - World Championship

   00:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Kicking Horse)

 • Nova Sport 2

  • 20:00 20:25

   Off-road Maraton (1)

   20:25

   Fotbal: Cesc Fábregas - záložník AS Monaco

   20:55

   Fotbal: Paris Saint - Germain - AS Monaco

   23:00

   NBA: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

   01:00

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   02:30

   UFC Unleashed (2)

Celý Program