To nechtěl

Další Kariusův kiks! Takhle daroval gól útočníkovi Slovanu Bratislava

Hrdě se může prohlásit za jednoho z největších smolařů v současném fotbale. Brankář Besiktase Istanbul Loris Karius udělal v zápase Evropské ligy proti Slovanu Bratislava další velký kiks, kterým soupeři daroval první gól. Nicméně jeho spoluhráči dokázali skóre ještě do poločasu otočit na 2:1. Jenže ve druhé půli Slovan vstřelil tři branky, dvě z toho v nastavení, a vyhrál 4:2.

Obrovskými chybami ve finále Ligy mistrů v předloňské sezoně se zapsal do myslí fanoušků po celém světě. S trochou nadsázky se dá říct, že od té doby ví o Kariusovi skoro každý fanda.

Německý brankář, který hájí branku Besiktase, se svým „umem“ připomněl znovu. Tentokrát proti Slovanu Bratislavu.

Ve 14. minutě vyběhl proti dlouhému míči, nicméně ho nezasáhl vůbec dobře. Navíc spadl na zem a shodil i svého spoluhráče, který by jeho kiks ještě dokázal zahladit.

Nicméně oba skončili na zemi a útočník Slovanu Andraz Sporar už měl jednoduchou práci. Slovenský tým šel do vedení 1:0, nicméně ještě do konce prvního dějství Turci skóre otočili na 2:1.

Ve druhé půli ale znovu Sporar vyrovnal a v nastaveném čase se trefili Ljubičič a Moha, takže Slovan nakonec ubojoval vítězství 4:2.