Další hattrick pro Arizonu! Štafetu přebral nováček Bunting

David Chmátal
6.4. 2021 8:56
NHL

Střeleckou odpovědnost v týmu Arizony Coyotes přebírají neznámé tváře. Prvně svůj první hattrick kariéry předvedl obránce Jakob Chychrun a o den později přebral štafetu nováček Michael Bunting.

Křídelník Bunting nastoupil teprve do devátého zápasu v NHL a už má na kontě první hattrick. Ten předvedl v posledním zápase s LA Kings (5:2).

Ve třetí minutě otevřel skóre nekompromisním golfem, o pár minut později se prosadil v přesilovce při motanici před golmánem a oporu King potřetí propálil ve druhé třetině, když tečoval nahozený puk.

"Je to skvělý pocit. Dnes jsem cítil, že mi puk lepí a dobře s ním pracuji," komentoval 25letý hokejista velký úspěch. Letos za Kojoty nastoupil celkem čtyřikrát a na kontě má také čtyři trefy.

Buntingovi asistovala šestnáctá volba draftu v roce 2016 Jakob Chychrun. Ten zase ovládl minulou hru proti Anaheimu. Skóroval jako jediný v týmu a dovršením prvního hattricku v NHL kariéře rozhodl v prodloužení o těsné výhře 3:2.

Podívejte se na výkon Chychruna:

Navíc se stal teprve třetím obráncem v historii NHL, který v jednom zápase zaznamenal tři góly a tou poslední rozhodl prodloužení.

• NHL: Dallas Stars - Florida Panthers

20:05 23:00