Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

zoh 2018 trable zlaté holky

Děsivá zpráva před olympiádou: Samková se při pádu zranila!

Eva Samková
Zdroj: profimedia.cz
Eva Samková

Olympijská sezona je pro české fanoušky zatím černou můrou. Problémy mají snad všechny medailové naděje. Poslední z nich je Eva Samková. Ta si obnovila zranění nedávno operovaného ramene a nenastoupila do kvalifikace závodu SP ve Val Thorens.

Eva Samková je považována za jednu z nejlepších snowboardkrosařek světa, loni dokonce vyhrála celý seriál Světového poháru. Za tři měsíce by pak měla obhajovat zlatou olympijskou medaili, kterou získala v roce 2014 v Soči.


Ve Val Thorens se koná třetí závod sezony, jenže kvalifikace proběhla bez české naděje. V tréninku totiž Samková upadla a poranila si operované rameno.

Eva Samková
Zdroj: Profimedia Eva Samková

Zatím není zřejmý rozsah zranění, s ramenem ale laboruje česká reprezentantka dlouhodobě a loni na jaře podstoupila operaci.

 

Sexy Eva Samková

1
/
5
Zdroj: Aygo x-Párty
Eva Samková

"V předposlední klopce jsem udělala zásadní chybu a spadla na břicho, takže mi trochu vypadlo rameno. Vzhledem k tomu, že to bylo operované rameno, jsme se rozhodli, že dnes závodit nebudu,“ popisovala Samková pro český lyžařský svaz.

 

"Evka spadla těsně před koncem po velmi vydařené jízdě. Přesně v místě, kde včera spadlo asi třicet kluků. Je to tam opravdu těžké,“ doplnil trenér Marek Jelínek.


V průběžném pořadí SP je zatím Samková za Američankou Lindsey Jacobelisovou a Chloe Trespeuchovou z Francie třetí. V dosavadních závodech obsadila druhé a sedmé místo.


V olympijské sezoně mají velké problémy i další české medailové naděje. Biatlonistka Gabriela Koukalová se zatím vůbec nezapojila do soutěží, výsledkově se zatím nedaří ani rychlobruslařce Martině Sáblíkové.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:05 16:10

   Slovak Championship Open

   16:10

   Tour de Mont Blanc

   16:40

   Evropská liga 2019

   17:40

   Magazín Evropské ligy (1)

   18:30

   Studio Evropské ligy

   18:45

   Eintracht Frankfurt - Arsenal FC

 • Nova Sport 2

  • 15:05 16:05

   Evropská liga 2019

   16:05

   SK Slavia Praha v Evropské lize 2019

   16:35

   UFC Unleashed (6)

   17:25

   UFC Unleashed (7)

   18:15

   MAXI TIP Poker Tour (17)

   18:45

   PSV Eindhoven - Sporting CP

Celý Program