Fotbalista Odejde z Polska?

Další Čech v MLS? Proti Dočkalovi by mohl už brzy hrát Hloušek!

Adam Hloušek
Zdroj: Profimedia
Téma:

V MLS by mohl po Bořku Dočkalovi působit další Čech. Dle informací televize Nova má zájem o Adama Hlouška Sporting Kansas City. Ten momentálně působí v Legii Varšava.

Adam Hloušek podle našich informací zamíří za dalším angažmá a to do zámořské fotbalové ligy MLS. Měl by tedy následovat Bořka Dočkala. Byl by to druhý Čech v rostoucí americké Major League Soccer. O rodáka z Trutnova měl projevit zájem Kansas City, se kterým prý už Hloušek jedná dlouho.

 

Adam Hloušek působí ve službách polského velkoklubu Legia Varšava od ledna 2016. Devětadvacetiletý bek zaznamenal v letošní sezóně jednu branku a s Legií si zahrál i předkola Evropské ligy a Ligy mistrů.

 

Navzdory pověsti polského velikána se Legii letos nedařilo a v Lize mistrů překvapivě skončila po vzájemných zápasech se Spartakem Trnavou se skóre 1:2. Ligou mistrů to však neskončilo a další propadák se odehrál o několik týdnů později, kdy Varšava podlehla po vzájemných zápasech ve třetím kole kvalifikace Evropské ligy lucemburskému Dudelange.

 

Klub se dlouhodobě potýká s potížemi. Pětapadesátiletý trenér Legie Stanislav Čerčesov odešel a nyní trénuje ruský národní tým, se kterým se na nedávném mistrovství světa probojoval nečekaně až do čtvrtfinále. Změny se udály i ve vedení varšavského klubu a očividně to mělo dopad na kvalitu hry. Jeden z majitelů Legie skončil a druhý zřejmě příval starostí nezvládá. Klubu se nedaří ani na domácí scéně. V tabulce polské ligy po sedmi hracích dnech zatím drží sedmé místo.

Související témata:
mk TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace Moto3)

   09:05 10:00
   10:00

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace MotoGP)

   11:05

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto3)

   12:45

   MotoGP - VC Teruelu (závod MotoGP)

   14:15

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto2)

   15:35

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   09:00 10:45
   10:45

   Nova Cup - Mikulov

   11:00

   UFC Unleashed (7)

   11:55

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   12:25

   Ligue 1 Preview (8)

   12:55

   Verbier E - Bike Festival

Celý program