Publikováno 21. 3. 2018
Fighting Z ringu do klece

Boxerská hvězda Joshua chce do MMA: Lákají ho tito soupeři z UFC

Anthony Joshua
Zdroj: Profimedia

Souboj bojovníka z UFC v boxerském ringu proti boxerovi jsme už měli možnost vidět. Snad každý si ještě pamatuje na zápas Conora McGregora a Floyda Mayweathera. Zanedlouho bychom mohli sledovat naopak boxera v oktagonu, proti zápasníkovi MMA. Takový plán má v hlavě hvězdný Anthony Joshua, který by se rád poměřil s hvězdami UFC Francisem Ngannouem a Jonem Jonesem.

Anthony Joshua se utká na konci března s Josephem Parkerem o pás organizace WBO. Joshua však myslí ještě dál. V hlavě mu totiž šrotuje myšlenka o vstupu do MMA. A to se dozvěděla jedna z hlavních postav v UFC Francis Ngannou. "Slyšel jsem, že se Joshua chystá bojovat v MMA. Pokud chce čelit mně, budu jenom rád," nechal se slyšet Ngannou v rozhovoru pro The MMA Hour.

 

 

Boxerský šampion si sám myslí, že by šlo o souboj, který by diváky bavil. "Domnívám se, že by to byla dobrá rvačka, ten chlapec z Konga (myslel Francise Ngannoua) zrovna nedávno prohrál. Je to ale velká osobnost svého sportu. Pak tu máte Jona Jonese, s ním by to taky nebylo špatné," cituje slova Joshuy portál Bloody Elbow. Toto téma se bude asi víc řešit po zmíněném zápase s Josephem Parkerem. Uvidíme, jestli se nakonec Anthony Joshua osmělí a půjde do oktagonu.

lju TN.cz