Publikováno 10. 6. 2017
nova sport druhý zápas

Další bitva v UFC se blíží! Dovede Pudilovou tenhle recept k výhře?

Lucie Pudilová
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml, Facebook

Už jen týden zbývá do druhého utkání Lucie Pudilové v UFC. Česká zápasnice je v plné přípravě a odhodlaná ke kvalitnímu výkonu tentokráte přidat i vítězství. K tomu jí pomáhá i ta správná strava. A právě do kuchyně pustil fanoušky její kouč Ladislav Erdélyi.

Premiéra "Bullet", jak se Lucii Pudilové přezdívá, dopadla výborně. Tedy až na ten výsledek. V březnu předvedla výborný výkon proti švédské soupeřce Lině Lansberg, jenže rozhodčí k překvapení snad všech nakonec vyhlásili vítězkou právě seveřanku.
 

Dokonce i Lina, viditelně bojem poznamenaná, byla verdiktem sudích zaskočená a ještě v oktagonu prohlásila za vítězku duelu českou zápasnici. Jenže ortel rozhodčích se tím už nedal změnit. Pudilová pak v pozápasovém rozhovoru litovala toho, že zápas neukončila dřív. "Jediné, co jsem mohla ovlivnit, bylo, že jsem soupeřku mohla ukončit. Měla jsem ji už hodně načnutou. Tam byla asi moje největší chyba, že jsem ten zápas nedodělala," mrzelo Pudilovou v rozhovoru pro TN.cz.
 

Utkání v Londýně je ale už minulostí a Pudilová hledí vstříc nové šanci. Tu dostane už v sobotu 17. června v Singapuru, kde se jí postaví korejská bojovnice Ji Yeon Kim a rozhodně nechce nechat nic náhodě. Součástí poctivé přípravy je pochopitelně i správný jídelníček a na ten dbá přímo její kouč Ladislav Erdélyi.
 

A dokonce se i chopil vařečky. Zvídavé fanoušky, které zajímá vše kolem Lucie Pudilové včetně toho, co si dává k obědu, pak seznámil s jejím menu.
 

"Před tréninkem si dá Lucie ráno ovesné vločky rozmixované s pudinkem, kokosovým 100% olejem a banánem. Něco z doplňkové stravy před, mezi i po tréninku (během tréninku banány a dost vody). Ale hlavní jídlo, již vyfocené a velmi chutné uvařené a opečené brambory s vajíčky na pánvi, kde se téměř nemusí používat (olej jen na vymazání pánve). A to je jedno ze dvou hlavních jídel přes den, nepočítáme svačiny a mezi jídly opět doplňky stravy," prozrazuje Ladislav Erdélyi na svém facebookovém profilu příznivcům.

"Nic drahého, ani náročného na vaření (neuvádíme ovoce a zeleninu - během dne a večer)," dodává s tím, že ve vajíčkách a bramborách je síla. A pochopitelně přikládá i fotografii opečených brambor s vajíčky.

Tak dobrou chuť a nezapomeňte, že utkání Lucie Pudilové proti Korejce Ji Yeon Kim můžete sledovat v přímém přenosu v sobotu 17. června na Nova Sport 1 v atraktivní čas. Zápas české bojovnice je na programu už v 10:45.
 

msl TN.cz