Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.3. 2017 15:51
Hokej Extraliga

Další agresor na českém zimáku: V Olomouci byl napaden rozhodčí!

Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia (Ilustrační fotografie)

Minulý týden utekl nevhodně se chovající fanoušek před policí do kabin hokejistů Šumperka. Další případ násilného chování na českém zimním stadionu řešili v Olomouci. Po posledním kole základní části extraligy napadl jeden z diváků dokonce rozhodčího. Klub z Hané za to teď dostal pokutu ve výši 10 tisíc korun.

Jednalo se o zápas posledního kola základní části extraligy, který se hrál minulý týden. Olomouc doma hostila Kometu Brno a utkání vyhrála po nájezdech 3:2. To znamenalo pro domácí celek jediné - ztrátu tří bodů na postup alespoň do předkola playoff a tedy konec letošní sezony.

 

 


Jestli neunesl nepostup domácích některý olomoucký příznivec nebo naopak prohru Komety divák z Brna, to se oficiálně nikde neuvádí. Nicméně tento neznámý muž napadl jednoho z čárových rozhodčích, který v tu dobu už opouštěl zimní stadion. Byl udeřen do zad.

 


Pochybení je na straně pořadatelské služby, která má zajistit bezpečný odchod hráčů, realizačního týmu i rozhodčích ze sportovního areálu. To se však v Olomouci jednoznačně nestalo a tak za to disciplinární komise udělila olomouckému klubu pokutu ve výši 10 tisíc korun.
 

lju TN.cz