Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.9. 2017 11:25
video pan nenapravitelný

Dala mu máma facku? Krmenčík už zase padal jako blbec!

Michael Krmenčík
Zdroj: repro iSport
Michael Krmenčík

Možná jste si to před necelými čtrnácti dny přečetli. Fotbalový útočník Michael Krmenčík se v hezkém a otevřeném rozhovoru přihlásil k nešvaru filmování pádů. A slíbil, že už to zkoušet nebude. Jenže přišel další důležitý ligový zápas a přišel další trapas.

Hezké povídání ve dva týdny starém rozhovoru v Deníku Sport se teď jednou z nejlepších českých fotbalových útočníků vrací jak bumerang. "Chtěl bych si posypat popel na hlavu. Když tam je kontakt, nesmím padat jako blbec. Vypadám jako blbec a musím to odstranit," říkal tehdy.


Zpověď pak vyšperkoval i milou větou, dokumentující uvědomění trapasu: „I moje mamka mi nadávala, že si to vůbec můžu dovolit. A pak se mnou kvůli tomu dva dny nemluvila."

 


Jenže přišel zápas Plzně se Zlínem a fandové Plzně se museli chytat za hlavu. Na konci první půle se urostlý útočník pokoušel dostat přes stopera Bača a ve chvíli, kdy míjel jeho nohy, skočil do vzduchu jak superman.


Jestli to máma viděla, musela mu dát při návratu domů pěknou facku...

Anketa

Měl by Michael Krmenčík dostat za filmování dodatečný trest?

Hlasovalo 137 lidí.

Sudí mu to bohužel sežral i s navijákem a Viktoria dostala příležitost zahrávat nebezpečnou standardku. Gól z toho sice nebyl, ale fráze "Padáš jako Krmenčík" si fotbaloví fandové budou notovat třeba i na zápasech okresního přeboru.


Zda i samotného Michaela Krmenčíka další fotbalové divadlo zpětně mrzí, se nedozvíme. "Všechny rozhovory a mediální věci proběhly včera po zápase, nyní už k tomu ani Michal nebude nic říkat, nezlobte se," sdělil tiskový mluvčí Viktorie.

TN.cz