Publikováno 14. 11. 2018
ufc něco se chystá?

Ďábel si pro tebe přijde! Vzkaz pro McGregora rozpoutal peklo

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Minulý týden pobavil svět MMA boxer Floyd Mayweather, který si v Japonsku domluvil exhibiční žďuchandu s místním kickboxerem, ale trochu zmateně celou akci prezentoval. Tento týden je však znovu žhavým tématem Conor McGregor. Jedna z legend UFC totiž na svém instagramu vyvěsila hodně zajímavý vzkaz!

McGregor se sice po své dvouleté pauze nevrátil do oktagonu úplně stylově, když prohrál souboj s Khabibem Nurmagomedovem, ale fanoušci ho stále milují. Je to prostě živel, horká hlava a to zkrátka táhne.

Jenže porážka není zrovna věc, na kterou by byl hrdý Ir zvyklý a tak se teď nabízí otázka, s jakým soupeřem by všem svým odpůrcům zavřel ústa a opět si napravil zápasnické sebevědomí.

V pondělí přišla z irského deníku Irish Mirror zpráva, že by dalším McGregorovým soupeřem v UFC mohl být Donald Cerrone, který je nově držitelem dvou rekordů v UFC - nejvíce výher v historii a také nejvíce ukončení.

Donald Cerrone
Zdroj: Profimedia Donald "Cowboy" Cerrone


Cowboy, jak se mu také přezdívá, je v dobrém slova smyslu veterán a při poslední UFC Fight Night v americkém Denveru doslova zatočil s Mikem Perrrym a zápas ukončil v prvním kole. Pětatřicetiletý rodák z amerického Ohia si tak mohl na pažbu zapsat výhru číslo 34.

19

GALERIE: Takto vypadal McGregor před a po zápase s Khabibem

Zdroj: Profimedia

Conor McGregor

Hodnocení:

Ale teď už k meritu věci. Cerrone na svém instagramu vystavil fotku, na které je vyobrazen společně s McGregorem a připsal hodně zajímavý status. "Ďábel si pro tebe přijde!" a k tomu doplnil, že už ho očekává, čímž dal fanouškům UFC jasně najevo, že by se rád utkal právě s třicetiletým Irem.

 

 

McGregor by sice asi nejradši opět nastoupil do oktagonu proti Khabibovi, ale ten bude pravděpodobně obhajovat svůj pás s Tony Fergusonem.

mm TN.cz