Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.5. 2018 19:49
video rychlá závodnice

Czech Rally 2018: 4. díl představí nejrychlejší ženu české rally!

Czech rally se Sandrou Pokornou
Zdroj: Nova Sport
Czech rally se Sandrou Pokornou

Rallyesport už dávno není pouze mužskou záležitostí. Ženy nejčastěji působí jako navigátorky. Řidičky jsou v letošním šampionátu dvě, a jednou z nich je Sandra Pokorná. Ta v nádherném Subaru pravidelně poráží i mužské kolegy - to platilo i na Rallye Český Krumlov.

Ve čtvrtém dílu mimo jiné zjistíte, jak se Sandra Pokorná k závodění dostala, jestli dokáže sama vyměnit kolo, nebo jestli její táta Zdeněk musí v servisech odhánět nápadníky.

Sandra Pokorná
Zdroj: Nova Sport Sandra Pokorná

Uslyšíte reakce jezdců, kteří o letošní Rallye Český Krumlov mluvili jako o nejtěžší soutěži v kariéře. Dozvíte se ale i jakými vtipy si Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem zkracují dlouhé přejezdy.


VIDEO: CZECH RALLY 3


Ukážeme vám i přípravu, zákulisí a průběh divácky atraktivní servisní zastávky. Porovnali jsme rozdíly mezi servisem špičkové Škody Fabia R5, Porsche 997 GT3 a historické Škodovky 120 S Rallye. Výsledek stojí zato!

Rozhovor s Janem Kopeckým
Zdroj: Nova Sport Rozhovor s Janem Kopeckým

Po minulém, speciálním, dílu přímo z Argentiny se znovu vracíme do našeho studia. Čtvrtý díl Czech Rally 2018 z Českého Krumlova má premiéru v pondělí 28.5., v 19:50 na Nova Sport1. Reprízy můžete sledovat i na Nova Sport2. Těšíme se na Vás!

Radek Mazal TN.cz