Česká LOL liga

CZC.eSuba i Cyber Gaming zůstávají po čtyřech zápasech stoprocentní!

eSuba Random
Zdroj: esuba.eu
lukas-spacil
Lukáš Spáčil
Publikováno 29. 6. 2020
Téma:

Česko-slovenská liga Hitpoint Masters má za sebou druhé kolo zápasů. Na vítěznou vlnu se dostali nováčci ze SINNERS, stoprocentní zatím zůstává CZC.eSuba a Cyber Gaming.

 

Nejdříve se odehrála dohrávka mezi SINNERS a Inside Games. Druhý jmenovaný tým totiž měl v prvním týdnu technické problémy, a kvůli tomu se zápas proti SINNERS přesunul na začátek další hrací neděle.

 

Ani v nejlepších podmínkách vša Inside Games nedokázali získat první výhru. SINNERS totiž i přes několik chybiček dominovali a byli to právě oni, kdo si došel pro první výhru v sezóně. 

 

Následně SINNERS dokázali vyhrát i proti obávaným Sampi a také outsiderům z Gunrunners, čímž se dostali na prozatímní třetí místo v tabulce a i dle trenéra Jana „Worryho“ Voráčka se přibližují svému cíli, čímž je umístění na jednom z prvních dvou míst.

 

 

Skvěle druhý hrací den vyšel CZC.eSubě, která je jednoznačně největším favoritem celé ligy a svoji nezpochybnitelnou sílu ukázala i v zápasech proti Team Brute a Inside Games.

 

Dlouhodobě září hlavně jungle hráč týmu David „Jejky“ Jakubec, který na jaře viditelně převyšoval zbytek ligy a své kvality ukázal i v posledních European Masters, což je turnaj pro nejlepší evropské týmy mimo elitní desítku v lize LEC.

 

 

V lize se velmi dobře vede také Cyber Gaming, kteří ani v druhém hracím týdnu neztratili jediný bod a mohou se tak chlubit bilancí 4:0. Hry se vydařili hlavně zkušenému hráči Michalu „Odstranovaci“ Duchoňovi, který se do ligy vrátil po delší pauze ve velké parádě a v posledních dvou zápasech si zasloužil dvakrát vítězství v anketě o nejlepšího hráče zápasu.

 

 

Druhý hrací týden předvedli velmi sympatické výkony hráči Brute, kteří se v době zápasů nacházeli na společném herním soustředění v Praze. Ani zlepšené výkony jim však proti nejlepším dvěma týmům v lize nestačily na výhru. Bez bodů zůstali také Inside Games, který spolu s dohrávkou prohráli dokonce třikrát v jeden den. 

 

Do play-off postoupí nejlepších šest týmů a ještě každý odehraje 10 zápasů, takže se pořadí může výrazně měnit. Příjemným překvapením jsou ale zatím Vikingekrig, kteří proti papírově silným soupeřům zvládli ukořistit dvě vítězství a aktuálně se dělí o čtvrté místo s hvězdným týmem Sampi. 

 

 

Zápasy můžete sledovat každou neděli od 14:30 na Twitch kanále Hitpointu. Sestřihy a záznamy všech zápasů jsou k zhlédnutí na YouTube.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Atlanta United FC - New York Red Bulls

   09:05 10:45
   10:45

   Desert Dash - Ultra MTB Competition

   11:15

   MotoGP - VC Německa 2019 (závod Moto3)

   12:25

   MotoGP - VC Německa 2019 (závod Moto2)

   13:15

   MotoGP - VC Německa 2019 (závod MotoGP)

   14:45

   Filip Řeháček - zimní příprava

 • Nova Sport 2

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   09:00 12:35
   12:35

   NBA Classic Games: Los Angeles Lakers - Indiana Pacers

   14:10

   Jíří Procházka - vědomý bojovník

   15:00

   UFC 251: Usman vs. Masvidal

   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Phoenix Suns

   20:35

   Basketbal: Devin Booker - NEJ akce 2015 - 2020

Celý program