Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

hvězdný život kdo to je?

Čtyřletý klučina v balíku! Syn slavného sportovce je celebritou

Alexandr Pljuščenko
Zdroj: Instagram

Pětiletý Alexandr, syn legendárního krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka je slavným minimodelem! Po celém světě už má více jak 300 tisíc fanoušků a na přehlídkovém mole si vydělává pořádný balík peněz.

Ten, kdo by hádal, že olympijský vítěz, trojnásobný mistr světa a sedminásobný mistr Evropy drží své děti jenom na ledě, by se mýlil. Jeden z jeho potomků, syn Alexander, rozhodně netrénuje piruety jenom na bruslích.

 

Malý Saša se vzhlédl spíše v profesi své maminky Yany Rudkovskayové, která se v mládí živila modelingem a nyní je producentkou a také manažerkou hvězd ruského šoubyznysu. Od čtyř let tak jde v jejích šlépějích.

15

GALERIE: Syn Jevgenije Pljuščenka vydělává statisíce focením

Zdroj: Instagram

Alexandr Pljuščenko

Hodnocení:O tom, proč je malý Pljuščenko tak oblíbený a vyhledávaný fotografy z celého světa není pochyb. Svým roztomilým vzhledem, blonďatými vlásky a pomněnkovýma očima po tatínkovi připomíná úplného andílka.Na svém kontě už má dokonce několik fotosetů s dětskou supermodelkou Kristinou Pimenovou, jejíž krása oslovuje nemálo fotografů. A o rostoucí slávě svědčí i vlastní sada luxusních zavazadel od Luise Vuittona, na kterých má Alexander vyšité monogramy.


O sociální profil blonďatého andílka se stará právě maminka, která pyšně přidává fotografie svého synka z nejrůznějších módních kampaní. Navíc o Alexandrovi mluví jako o hvězdě, která je dost velká na to, aby nadále něco fotila nebo natáčela zadarmo. Oba rodiče se tak často stávají terčem kritiky za to, že svého syna ochuzují o dětství.

 

Na svou obranu však tvrdí, že sám Alexandr je přemlouvá, aby mohl čas trávit před fotoaparáty a být modelem i v budoucnu. Všechny výdělky rodiče ukládají svému synovi na účet, ze kterého si je bude moci vybrat, až dovrší plnoletosti.

aka TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:45

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

   14:45

   RunTour – Brno

   15:00

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:00

   Off-road Maraton (2)

   16:20

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

Celý Program