Čtyři góly v zápase Pardubic s Boleslaví. Oba týmy berou bod

Radost pardubických fotbalistů z gólu do sítě Slavie.
Skok Aleš
Aleš Skok
19.3. 2021 20:50

Fotbalisté Pardubic s Mladou Boleslaví obstarali předehrávku 24. kola Fortuna ligy. V utkání padly čtyři branky a týmy se rozešly smírně 2:2.

První branka padla už po pěti minutách zápasu. Chybu v rozehrávce hostujících fotbalistů využil Emil Tischler. Krásnou technickou střelou překonal Škodu.

Do poločasu už se skóre neměnilo. Další padaly až po změně stran. V 55. minutě dostali Středočeši výhodu pokutového kopu, kterým s jistotou proměnil Tomáš Ladra.

Pardubice se dostaly opět do vedení v 74. minutě. Tomáš Čelůstka vypálil dělovku a Škoda neměl šanci. O dělbě bodů rozhodl gól Ladislava Takácse, který se trefil hlavou po rohovém kopu.

Domácí tak nevyhráli už ve čtvrtém zápase z posledních pěti duelů a patří jim osmá pozice. Mladá Boleslav je patnáctá.