nhl noční zápasy

Crosby sestřelil Washington, Ovečkin si v zápase ani neškrtl!

Sidney Crosby

Hokejisté Pittsburghu v tradičně vyhecovaném zápase porazili Washington 2:1 a hlavním strůjcem vítězství Penguins byl Sidney Crosby. Ten jeden gól dal a druhý připravil. Alexander Ovečkin z Washingtonu vyšel po 14 zápasech bodově naprázdno.

Že se hráčí Washingtonu a Pittsburghu nesnáší, ukázala hned první minuta. V ní domácí útočník Tom Wilson v pěstní výměně knockoutoval Jamie Oleksiaka a oba kapitáni Crosby s Ovečkinem poté na sebe pokřikovali ze střídaček.

Sestřih ze zápasu Pittsburgh - Washington VIDEO:

Wilson připravil úvodní gól zápasu, když využil chybného střídání Pittsburghu a vyslal do sóla Larse Ellera, který trefil volné místo nad vyrážečkou Matta Murrayho. V polovině utkání při vyloučení Michala Kempného vyrovnal Crosby, který usměrnil střílenou přihrávku Jevgenije Malkina do odkryté branky. Vítězný gól dal Bryan Rust z dorážky. Ovečkin strávil na ledě 25 minut, ale žádná z jeho pěti střel, která šla na branku, se neujala.