Horká spekulace

Chystá se velký přestup? CR7 by mohla zamířit zpátky do Británie

Otava redakční fotka
Marek Otava
11.11. 2020 17:07
Téma:

Tohle vypadá jako pořádná přestupová bomba. Podle několika zdrojů to totiž vypadá, že Cristiano Ronaldo v příští sezoně skutečně odejde z Juventusu Turín. A velkým zájem o jeho služby má Manchester United, kde CR7 před lety naplno rozjela svoji kariéru.

35letý fotbalista se nedávno dostal z koronaviru a od té doby vstřelil za Juventus tři branky. Není však tajemstvím, že Ronaldo zatěžuje klubovou kasu více než zdrávo. Což se ještě více projevilo během koronavirové krize.

 

Vedení Staré dámy si tak potají šušká, že by mohlo CR7 v příští sezoně prodat jinam a ušetřit minimálně jeho roční gáži, která se pohybuje okolo 835 milionů korun.

 

O jeho služby navíc projevil zájem i Manchester United, kde Cristiano Ronaldo naplno nastartoval svoji kariéru. Informaci potvrdil i renomovaný novinář  Christian Martin.

 "Naše zdroje v Manchesteru a Portu potvrzují, že Manchester United se pokouší přesvědčit Cristiana Ronalda k návratu do klubu pro příští sezónu. Portugalec to analyzuje a Juventus by byl ochoten jednat," stojí v jeho twitterové zprávě.

 

Ostatně portugalská fotbalová star strávila v United krásných šest let, ve kterých slavila zisk hned několika trofejí, včetně vítězství v Premier League a v Lize mistrů. Návratu do Manchesteru by se tak pravděpodobně úplně nebránila.

 

Do okruhu zájemců se však přihlásil také PSG, který je podle sportovního ředitele případně připraven vysázet tučnou sumičku. Úplně nereálná prý není ani varianta s výměnou Cristiana Ronalda za Neymara do Itálie.

 


 

Vše tak bude záležet na rozhodnutí Ronalda a Juventusu, ostatně smlouvu má v turínském velkoklubu až do roku 2022.
 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Arizona Coyotes - San Jose Sharks

   22:05 00:50
   00:50

   Petr Mrázek - český gólman v NHL

   01:05

   NHL: Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes

   03:45

   Nejlepší momenty roku 2020 na Nova Sport

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: New Jersey Devils - Boston Bruins

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Angers SCO - Paris Saint - Germain

   20:55 22:55
   22:55

   NBA - akce měsíce

   23:05

   NBA: San Antonio Spurs - Houston Rockets

   01:30

   Rychlá kola (1)

   02:00

   Czech rally 2020 (7)

   02:30

   Florbal: TPS - Oilers

Celý program