strach o dcerku

Covid má celá rodina Vémoly! Maličká Lili je v horečkách, bojí se Ceterová

Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
25.8. 2020 8:28
Téma:
MMA

Fighter Karlos Vémola v průběhu pondělí oznámil, že je nakažený koronavirem. Další smutná zpráva ale přišla vzápětí. Vémolova žena Lela Ceterová v úterý brzy ráno napsala na svůj Instagram, že pozitivní test na covid má jejich osmiměsíční dcerka Lili a s ní i ona.

Karlos Vémola se měl utkat v oktagonu s Václavem Mikuláškem, jenže v pondělí oznámil, že ho duel pomalu přestal zajímat, neboť sám bojuje s koronavirem. A protože prý měl strach i o své blízké, nechal otestovat i dceru a manželku. 


Výsledky měly přijít Vémolovi v pondělí večer a dopadlo to špatně. „Bohužel, včera večer nám přišly výsledky testů. A nejvíc jsem se toho bála: Máme pozitivní testy na covid-19. I já, i Lilinka,“ sdělila Vémolova žena Lela Ceterová.


Podle jejího svědectví trápí nemoc malou Lili už několik dnů. „Když pár nocí nespím kvůli Lilince, je to realita: takhle vypadám. Být mámou je jedna z nejtěžších věcí na světě, kterou nedokáže dobře dělat každý,“ nechala se slyšet Ceterová.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Ke pr noci nespm kvli Lilinke. Realita...takto vyzerm. By mamou je jednou z najach vec na svete, ktor nedoke robi dobre kad. Obas ns mono prekvap, e prakticky tto ivotn rola nem iadne hranice. Mamy pla, zrauj, skaj a zlyhvaj, zanaj od znova a uia sa. Ale tie zavaj viac radosti a lsky, ako by si vbec mohli myslie, e ich srdce doke prija. Napriek vetkej bolesti, smtku, prebdenm nociam a skorm rnam, cez ktor si musime prejs, by sme to vetko urobili op. Dokeme existova bez jedla, bez sprchy i bez spnku. Vdy nae deti dvame na prv miesto. Dokeme cel dni trvi napanm ich potrieb a na konci da u mlokedy mme silu nieo urobi pre seba. Nosime nae deti na rukch, ke upratujeme, varme i jeme Vieme, e v naom nru sa vdy ctia bezpene, astne a milovane. Milujeme nae deti.

Pspvek sdlen Lela Ceterov (@lela_ceterova_official),


Další status pak už byl o poznání vážnější: „Lilinka má vysoké teploty. Kdyby se její stav nezlepšil, tak musíme do nemocnice na Bulovce. Mě zatím bolí jen hrdlo a hlava,“ dodala Vémolova žena.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: Philadelphia Union - New England Revolution

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: RC Lens - FC Nantes

   12:50

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace 1

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Ragby: Anglie - Irsko

   09:00 10:45
   10:45

   Draft NBA 2020

   11:05

   King of the Court - Men

   11:30

   Engadin Wind - Documentary

   12:00

   Magazín Evropské ligy (4)

   12:50

   NBA - akce měsíce

Celý program