Slovní přestřelka

Conor zase perlil na Twitteru, Dustin kontroval ve velkém stylu

Conor McGrgegor
Zdroj: Profimedia
Téma:
UFC

Přes rok nestál v kleci, přesto je o něm často slyšet. Conor McGregor na Twitteru zase perlil a dostal direkt od někoho, od koho to asi nečekal. Parádně mu odpověděl Dustin Poirier, kterého za jeho reakci vyzdvihují fanoušci do nebes.

Poslední zápas Conora McGregora vyvolal obrovskou odezvu. Uškrtil ho Chabib Nurmagomedov, který hned po boji vyskočil z klece a v hledišti vyvolal hromadnou bitvu. Zatímco Dagestánec má svůj comeback za sebou, kontroverzní Ir stále své fanoušky napíná.


Ihned po ukončení Poiriera Chabibem reagoval Conor provokujícím tweetem „Domluvte odvetu v Moskvě.“ Vše tak nasvědčuje tomu, že se chce vrátit do světa UFC. A naznačil to i jeho poslední příspěvek na sociálních sítích.


„Jaký je termín zápasu o prozatímního největšího z*****syna?“ ptá se Conor na Twitteru. Jenže mu přišla odpověď, kterou asi nečekal. „Tři roky a deset dnů od tvé poslední výhry. Spočítej si to, šampione,“ kontroval Dustin Poirier s narážkou na UFC Fight Night, které se uskuteční 16. listopadu v Sao Paulu a utká se v něm Blachowicz a Jacare.


To si nenechal Conor líbit a reagoval tak, jak je pro něj více než typické. „Skvělé brácho. Teď si spočítej stav mého konta,“ uzavřel diskuzi kontroverzní Ir, který si nejde pro slovní přestřelku daleko.
 

Jenže Dustin není jediný, kdo se do Conora opřel. Pořádně to schytal i od fanoušků MMA. „Jaký je termín tvého dalšího zápasu? Aha, počkat…“ utahuje si z Conora jeden z nich.Fanoušci tak netrpělivě očekávají, jestli vše zůstane u slovních přestřelek, nebo se McGregor půjde vyřádit do oktagonu.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:30 02:00

   Caro North - Expedition Antarctica

   02:00

   Basketbal: NBA All - Star Game 2020

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

 • Nova Sport 2

  • 01:05 03:45

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

Celý Program