Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Slovní přestřelka

Conor zase perlil na Twitteru, Dustin kontroval ve velkém stylu

Conor McGrgegor
Zdroj: Profimedia

Přes rok nestál v kleci, přesto je o něm často slyšet. Conor McGregor na Twitteru zase perlil a dostal direkt od někoho, od koho to asi nečekal. Parádně mu odpověděl Dustin Poirier, kterého za jeho reakci vyzdvihují fanoušci do nebes.

Poslední zápas Conora McGregora vyvolal obrovskou odezvu. Uškrtil ho Chabib Nurmagomedov, který hned po boji vyskočil z klece a v hledišti vyvolal hromadnou bitvu. Zatímco Dagestánec má svůj comeback za sebou, kontroverzní Ir stále své fanoušky napíná.


Ihned po ukončení Poiriera Chabibem reagoval Conor provokujícím tweetem „Domluvte odvetu v Moskvě.“ Vše tak nasvědčuje tomu, že se chce vrátit do světa UFC. A naznačil to i jeho poslední příspěvek na sociálních sítích.


„Jaký je termín zápasu o prozatímního největšího z*****syna?“ ptá se Conor na Twitteru. Jenže mu přišla odpověď, kterou asi nečekal. „Tři roky a deset dnů od tvé poslední výhry. Spočítej si to, šampione,“ kontroval Dustin Poirier s narážkou na UFC Fight Night, které se uskuteční 16. listopadu v Sao Paulu a utká se v něm Blachowicz a Jacare.


To si nenechal Conor líbit a reagoval tak, jak je pro něj více než typické. „Skvělé brácho. Teď si spočítej stav mého konta,“ uzavřel diskuzi kontroverzní Ir, který si nejde pro slovní přestřelku daleko.
 

Jenže Dustin není jediný, kdo se do Conora opřel. Pořádně to schytal i od fanoušků MMA. „Jaký je termín tvého dalšího zápasu? Aha, počkat…“ utahuje si z Conora jeden z nich.Fanoušci tak netrpělivě očekávají, jestli vše zůstane u slovních přestřelek, nebo se McGregor půjde vyřádit do oktagonu.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 04:05

   NHL: Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins

   04:05

   NHL: San Jose Sharks - Calgary Flames

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Tour de Mont Blanc

 • Nova Sport 2

  • 01:45 03:30

   Florbal: SPV – EräViikingit

   09:00

   Házená: HC Erlangen - Rhein-Neckar Löwen

   10:30

   Ötztaler Radmarathon

   11:00

   Cricket Champions League

   11:30

   Maxi Tip Poker Tour (20)

   12:00

   UFC Now (20)

Celý Program