ufc plány do budoucnosti

Conor McGregor k návratu: „Kde jste vzali 10 měsíců?“

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Co by to bylo za týden, aby nebylo něco nového kolem populárního Conora McGregora. Po druhém vyhraném titulu si užívá zasloužené volno a není rozhodně tak slyšet a vidět, jako před svými zápasy. Irské stanici RTE, se však podařilo svého národního hrdinu odchytnout pro rozhovor a Conor v něm odhalil spoustu zajímavých informací, od data svého návratu až po plány do budoucnosti.

Nejlepší lehké váhy touží po možnosti vyzvat svého novopečeného krále, Conora McGregora. Tony Ferguson a především Khabib Nurmagomedov se nemohou doslova dočkat. Jenže je to právě hvězdný Ir, kdo si často řekne, že je připraven a po náročném roce 2016 má právoplatné volno.


Na původ Conora nezapomínají ani v jeho rodném Irsku a s blížícím se koncem roku se i on objevuje v nejrůznějších sportovních nominacích. Jednu z největších dokonce vyhrál, jelikož byl zvolen Sportovní osobností RTÉ roku 2017. Jen málokterý krajan se mu výkony a slávou mohl vyrovnat, tudíž měla hlasující veřejnost snadnou práci.


To zajímavé ovšem Conor prozradil právě v rozhovoru pro stejnojmennou televizní stanici. A stihla se toho probrat opravdu spousta. Hned na úvodu si Conor dovolil reportérku upozornit na to, že je dvojitým šampionem UFC, ať si říká kdo chce, co chce.


Na začátku si Conor připoměl památný vítězný moment z New Yorku, poté ovšem hned přešli k diskutovanému tématu, a sice boxu a souboji s Floydem Mayweatherem. „Mám nyní boxovací licenci. Já ho ovšem (Floyda) nepotřebuji. Jeho poslední dva zápasy byly propadáky. Chápu ale, že veřejnost chce tento zápas vidět, tak uvidíme. Tyhle věci potřebují čas.“


Velká pozornost je upřena i k datu, kdy se Conor opět postaví do oktagonu. Svou zápasnickou pauzou chce pomoci své těhotné přítelkyni, kterou tyto velké zápasy velmi stresují. „Jak dlouho budu mít pauzu nevím. Vím, že Dana (White) někde říkal něco o 10 měsících, ale možná si je bere on, já vážně nevím.“ dodal k celé situaci McGregor a pokračoval „Původně jsem myslel, že se dítě narodí v březnu a potom z toho byl květen, tak bych mohl mezitím vzít nějaký zápas. Ale ještě nevím. Zvažuji nyní mé možnosti.“


Nakonec Conor prozradil i touto popovídat si s novými vlastníky UFC. „Ari, Patrick, noví vlastníci z WME-IMG, chlápci co koupili UFC za 4 miliardy dolarů, tak s těmi bych si rád promluvil. Chci vidět, co jsou jejich plány, protože v současnosti nevím vůbec nic o nějakých plánech.“


A jak všichni víte, tak pokud přijde řeč na podnikání, tak je McGregor tím pravým. Svůj čich pro byznys již mnohokrát dokázal. Mezi jeho úspěšné projekty patří webová stránka, kde informuje o dění kolem UFC a svých přípravách nebo mobilní aplikace, kde se dělí o své tréninkové metody.
 

Lukáš Zduba TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 02:05 04:00

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: San Jose Sharks - St. Louis Blues

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Wasps - Harlequins

   12:45

   RunTour – Brno

 • Nova Sport 2

  • 01:05 03:35

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   02:35

   Basketbal: NBA – play-off

   09:00

   Fotbal: Olympique Lyon - SM Caen

   10:45

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   11:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   13:00

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

Celý Program