Publikováno 13. 3. 2019
vyčistil si hlavu musel to ze sebe dostat

Co udělal McGregor když ho pustili? Šel se vybít do ulic města!

Conor McGrgegor
Zdroj: Profimedia

Conor McGregor si na začátku týdne nezvykle "zpestřil" dovolenou s rodinou, když si musel posedět v policejní cele za incident s fanouškem. Když pak hvězda UFC zamířila zpět do svého sídla, neuzavřela se před světem, ale naopak zamířila do ulic!

Třicetiletý Ir si na Floridě užíval rodinnou pohodičku s partnerkou a synem. Jezdili po turistických atrakcích a on si mezitím dával taky pořádně do těla, aby nevyšel ze cviku.

Když pak došlo ke kontroverznímu incidentu s fanouškem, který se s ním podle svého vyjádření chtěl jen vyfotit, strávil McGregor pár hodin v cele předběžného zadržení. To víte, když jste v zápřahu dnes a denně, tak si nemůžete dovolit vynechat trénink, aby se nenarušil plán.

14

GALERIE: Conora McGregora zatkla v Miami policie

Zdroj: Profimedia

Conor McGrgegor

Hodnocení:

Takže když pak Conor se svými kumpány konečně dorazil domů, nešel si překvapivě lehnout, ale nazul tenisky a vyrazil si zaběhat do ulic města! Při tom ho někdo stačil za jízdy z auta natočit na telefon a video pak umístil na internet.
 

Conor McGregor si šel po návratu domů zaběhat:

 

Pro zachování původního tvaru a funkčnosti jeho telefonu bylo vlastně natočení trénujícího McGregora z auta tím nejbezpečnějším řešením.

mm TN.cz