fotbalová romance

Co to bylo? Svět řeší polibek Ronalda s Dybalou! Ale jak je to doopravdy?

Ronaldův polibek s Dybalou
Zdroj: Twitter
Ronaldův polibek s Dybalou
Téma:

Juventus vyhrál svůj domácí ligový zápas s Parmou 2:1 a Ronaldo jeden ze svých gólů oslavil polibkem se svým spoluhráčem Dybalou. Nebo ne? Fotka, která rozvířila vody internetu, naznačuje, že útočníci Juventusu by mohli být víc než jen spoluhráči.

Portugalský kanonýr Cristiano Ronaldo se poslední dobou pořádně rozstřílel, díky čemuž Juventus vyhrává jeden zápas za druhým. Jako poslední to v neděli odnesla Parma.


Ronaldo otevřel skóre zápasu ve 43. minutě, na což Parma odpověděla deset minut po začátku druhého poločasu. Jenže o další tři minuty později se trefil Portugalec znovu, a to už byla branka vítězná. Asistoval mu u ní Paulo Dybala a tito dva se pak v objetí běželi radovat k rohovému praporku.


A v tu chvíli přišel ten propíraný moment. Ofenzivní duo se totiž v jeden okamžik dostalo do takové pozice, že momentka z jednoho záběru vypadá, jako by se pár zrovna vášnivě líbal. Proto více než celé video putuje internetem onen jeden zajímavě vypadající snímek.

V komentářích pod samotnou fotkou bez videa pak lidé reagovali různými způsoby. "Potřebuji video důkaz... tomuhle nemůžu uvěřit," zněl jeden z komentářů doplněný o brečící smajlíky. "Já to věděl, CR7 miluje Dybalu," reagoval další.Někteří si pak díky tomuto záběru vzpomněli na aféru z roku 2015, kdy Ronaldo několikrát týdně létal za svým kamarádem, thajboxerem Badrem Harim. Kvůli velmi častým návštěvám a společným fotografiím se v té době spekulovalo, že vztah mezi nimi je více než přátelský.

Juventus si díky výhře upevnil vedení v Serii A, ve které vede již o 4 body před druhým Interem Milán.

sup TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Pobouření

   10:00

   Evropská liga - Nejhezčí góly podzimu

   10:25

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   12:30

   Winter Games NZ - Obsidian Big Air

   13:00

   Florbal: Oilers - Tiikerit

 • Nova Sport 2

  • NHL: Pittsburgh Penguins - New York Rangers

   09:00 10:45
   10:45

   NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   12:25

   Magazín NBA Action (5)

   12:50

   NBA - akce měsíce

   12:55

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

   14:35

   Evropská liga - podzim 2020

Celý program