fotbalová romance

Co to bylo? Svět řeší polibek Ronalda s Dybalou! Ale jak je to doopravdy?

Ronaldův polibek s Dybalou
Zdroj: Twitter
Ronaldův polibek s Dybalou
Téma:

Juventus vyhrál svůj domácí ligový zápas s Parmou 2:1 a Ronaldo jeden ze svých gólů oslavil polibkem se svým spoluhráčem Dybalou. Nebo ne? Fotka, která rozvířila vody internetu, naznačuje, že útočníci Juventusu by mohli být víc než jen spoluhráči.

Portugalský kanonýr Cristiano Ronaldo se poslední dobou pořádně rozstřílel, díky čemuž Juventus vyhrává jeden zápas za druhým. Jako poslední to v neděli odnesla Parma.


Ronaldo otevřel skóre zápasu ve 43. minutě, na což Parma odpověděla deset minut po začátku druhého poločasu. Jenže o další tři minuty později se trefil Portugalec znovu, a to už byla branka vítězná. Asistoval mu u ní Paulo Dybala a tito dva se pak v objetí běželi radovat k rohovému praporku.


A v tu chvíli přišel ten propíraný moment. Ofenzivní duo se totiž v jeden okamžik dostalo do takové pozice, že momentka z jednoho záběru vypadá, jako by se pár zrovna vášnivě líbal. Proto více než celé video putuje internetem onen jeden zajímavě vypadající snímek.

V komentářích pod samotnou fotkou bez videa pak lidé reagovali různými způsoby. "Potřebuji video důkaz... tomuhle nemůžu uvěřit," zněl jeden z komentářů doplněný o brečící smajlíky. "Já to věděl, CR7 miluje Dybalu," reagoval další.Někteří si pak díky tomuto záběru vzpomněli na aféru z roku 2015, kdy Ronaldo několikrát týdně létal za svým kamarádem, thajboxerem Badrem Harim. Kvůli velmi častým návštěvám a společným fotografiím se v té době spekulovalo, že vztah mezi nimi je více než přátelský.

Juventus si díky výhře upevnil vedení v Serii A, ve které vede již o 4 body před druhým Interem Milán.

sup TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

   11:30

   Házená: Füchse Berlín - SC Magdeburg

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

   13:00

   NHL: Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers

Celý Program