Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.4. 2016 11:18
video nikdo to nečekal

Co se to dělo? AC Milán zaskočil soupeře bojovým tancem Haka!

Zdroj: Twitter

Tak tohle byla neskutečně bizarní záležitost. Fotbalisté AC Milán "vystřihli" před ligovým zápasem s Carpi známý rituální tanec Haka. Zprvu se mohlo zaskočeným fanouškům v ochozech stadionu San Siro zdát, že hráči chtějí svého soupeře zastrašit, jenže pak vyšlo najevo, že šlo o reklamní kampaň jednoho ze sponzorů.

Šlo o netradiční, ale zároveň bizarní představení. Fotbalisté milánského celku se seřadili v pokutovém území a předvedli známý tanec, který proslavili především ragbisté Nového Zélandu. Jelikož ale šlo o reklamní kampaň, Haku si poněkud upravili...


V tu chvíli ještě netušili, co se po tomhle vystoupení strhne. Fanoušky totiž tahle bizarní záležitosti spíše naštvala, než pobavila. Olej do ohně navíc přilil výsledek zápasu s Carpi. Borci "Rossoneri" se pořádně trápili a s nováčkem soutěže jen remizovali 0:0.


"Když jsem vyrůstal, AC Milán hrál o tituly v lize i Lize mistrů, dnes se do Evropy ani nedostanu a dělají haka," postěžoval si Simeon Coyne. "Jako klub máme ostudu," přidal Miguel Bandala.
 

TN.cz