štědrý den

Co plánují hvězdy MMA na Vánoce? Muradov bude jíst, Pudilová trénovat

Téma:
MMA

Kde a jak tráví česko-slovenské hvězdy MMA letošní Vánoce? Machmud Muradov, Jiří Procházka, Lucie Pudilová a další zápasníci během prosince prozradili televizi Nova, co mají na svátky v plánu. Podívejte se na sestřih rozhovorů a jejich odpovědi.

Vánoce jsou časem klidu a rodinné pohody. Někteří mají odzápaseno a mohou se v klidu pustit do bramborového salátu a cukroví, jiní musí makat i na Štědrý den. Například první Češka v UFC Lucie Pudilová (8-5-0) bude ráno určitě trénovat, ale podle svých slov už má jednu várku vanilkových rohlíčků splněnou.


Jiří „Denisa“ Procházka (25-3-1) musí Vánoce slavit v zápasovém režimu, neboť ho 31. prosince čeká obhajoba titulu šampiona RIZIN proti C.B. Dollawayovi (17-8-0). „Na pohodu s rodinou trávit domácí chvíle. Nepřežírat se blbostma, ale dávat do sebe kvalitní dobré jídlo“ komentoval samuraj své plány. Do Japonská odlétá 26. prosince.

Český Uzbek Machmud Muradov (24-6-0) se po nabitém závěru roku těší na klid a hlavně hostinu, kterou připraví jeho přítelkyně Monika Bagárová s její maminkou. „Všechno, co uvaří. Její mamka i Monika dobře vaří, tak se na to těším,“ odpověděl na otázku, co bude jíst na Štědrý den.

Slovenská ikona bojových sportů Attila Végh (33-9-2) dostane pod stromeček ten největší dárek. S manželkou Natálií očekávají narození Attilky juniora. Nový přírůstek by měl do šampionova života vstoupit právě mezi Štědrým dnem a Novým rokem.

Bývalý UFC zápasník Viktor Pešta (15-6-0) na Vánoce utíká do tepla a vrací se na Floridu. „Budu v teple, ale zásadní plány nemám. Asi budu trénovat,“ řekl bojovník, zotavující se z nešťastného zranění, které ho stálo šanci získat pás šampiona v těžké váze v organizaci Oktagon.

VOYO

Sledujte Nova Sport ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

DC TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Házená: Bergischer HC - SC Magdeburg

   18:25 20:20
   20:20

   Kolo pro život - Dobřichovice

   20:35

   Sestřih Evropské ligy UEFA (14)

   21:00

   Hokej: Sportovní originály - Tomáš Plekanec

   21:15

   NHL: Boston Bruins - New York Rangers

   23:45

   Kitesports Insights & X - Project

 • Nova Sport 2

  • NHL - akce měsíce

   18:55 19:05
   19:05

   Fotbal: New York Red Bulls - Toronto FC

   21:05

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - CF Montreal

   23:05

   Rychlá kola (5)

   23:35

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (5)

   00:05

   Fotbal: Orlando City SC - New York City FC

Celý program