štědrý den

Co plánují hvězdy MMA na Vánoce? Muradov bude jíst, Pudilová trénovat

Téma:
MMA

Kde a jak tráví česko-slovenské hvězdy MMA letošní Vánoce? Machmud Muradov, Jiří Procházka, Lucie Pudilová a další zápasníci během prosince prozradili televizi Nova, co mají na svátky v plánu. Podívejte se na sestřih rozhovorů a jejich odpovědi.

Vánoce jsou časem klidu a rodinné pohody. Někteří mají odzápaseno a mohou se v klidu pustit do bramborového salátu a cukroví, jiní musí makat i na Štědrý den. Například první Češka v UFC Lucie Pudilová (8-5-0) bude ráno určitě trénovat, ale podle svých slov už má jednu várku vanilkových rohlíčků splněnou.


Jiří „Denisa“ Procházka (25-3-1) musí Vánoce slavit v zápasovém režimu, neboť ho 31. prosince čeká obhajoba titulu šampiona RIZIN proti C.B. Dollawayovi (17-8-0). „Na pohodu s rodinou trávit domácí chvíle. Nepřežírat se blbostma, ale dávat do sebe kvalitní dobré jídlo“ komentoval samuraj své plány. Do Japonská odlétá 26. prosince.

Český Uzbek Machmud Muradov (24-6-0) se po nabitém závěru roku těší na klid a hlavně hostinu, kterou připraví jeho přítelkyně Monika Bagárová s její maminkou. „Všechno, co uvaří. Její mamka i Monika dobře vaří, tak se na to těším,“ odpověděl na otázku, co bude jíst na Štědrý den.

Slovenská ikona bojových sportů Attila Végh (33-9-2) dostane pod stromeček ten největší dárek. S manželkou Natálií očekávají narození Attilky juniora. Nový přírůstek by měl do šampionova života vstoupit právě mezi Štědrým dnem a Novým rokem.

Bývalý UFC zápasník Viktor Pešta (15-6-0) na Vánoce utíká do tepla a vrací se na Floridu. „Budu v teple, ale zásadní plány nemám. Asi budu trénovat,“ řekl bojovník, zotavující se z nešťastného zranění, které ho stálo šanci získat pás šampiona v těžké váze v organizaci Oktagon.

DC TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: Philadelphia Union - New England Revolution

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: RC Lens - FC Nantes

   12:50

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace 1

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Ragby: Anglie - Irsko

   09:00 10:45
   10:45

   Draft NBA 2020

   11:05

   King of the Court - Men

   11:30

   Engadin Wind - Documentary

   12:00

   Magazín Evropské ligy (4)

   12:50

   NBA - akce měsíce

Celý program