Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 24. 4. 2018
tenis slabá imunita

Co je se Šafářovou?! Fanoušci nechápou, proč je pořád nemocná

Lucie Šafářová
Zdroj: Profimedia

Tenistka Lucie Šafářová vynechá nadcházející turnaj WTA v Praze, který předloni vyhrála. Důvodem jsou zdravotní problémy, které souvisejí s její slabou imunitou. A není to zdaleka poprvé, kdy jedenatřicetiletá hráčka odpískala turnaj kvůli nemoci...

Šafářová nezačala po zdravotní stránce letošní rok úplně ideálně. Během únorového turnaje v Dubaji, ze kterého musela odstoupit, totiž onemocněla a stále není úplně fit.

 

 

Následně se pak odhlásila z dalších turnajů v Indian Wells, v Miami a naposledy víkendový Fed Cup. Včera navíc ředitelka pražského turnaje, který se bude hrát od 30. dubna do 5. května, Petra Černošková prozradila novinářům, že Šafářová nebude ani tam, protože na tom stále není zdravotně dobře.

 

 

"Musela se z Prahy odhlásit, bohužel. Zkusila trénovat a musela přestat,“ řekla Černošková na adresu aktuálně 50. hráčky světa. Stejně tak to ale se Šafářovou dopadlo už před rokem, kdy měla obhajovat titul z roku 2016.

 

Obecně se dá říct, že rodačka z Brna na tom s imunitou není zrovna nejlépe. Před třemi lety dokonce skončila hospitalizovaná v nemocnici, kvůli bakteriální infekci a její zdravotní stav nenechává v klidu ani její fanoušky. Ti se jí na sociálních sítích pravidelně ptají, jak na tom je a kdy už bude zase hrát. Jejich komentáře naleznete v galerii níže.

 

16

GALERIE: Fanoušci řeší, proč je Lucie Šafářová stále nemocná

Zdroj: Instagram

Fanoušci Lucie Šafářové

Hodnocení:

 

Závěrem nezbývá než Lucce popřát, aby se jí zdravotní patálie vyhýbaly, co možná největším obloukem a ona byla zase stoprocentně fit.

mm TN.cz