Co děláš?! Brankář si spletl skóre a za stavu 2:2 odjel na střídačku

Mihailescu Dominik
Dominik Mihailescu
11.2. 2021 11:20
NHL

To, co předvedl brankář Bostonu v zápase proti Rangers, se stalo hitem internetu. Gólman Tuukka Rask v poslední minutě zápasu z nepochopitelných důvodů odjel směrem na střídačku. Na skórovém ukazateli přitom svítilo skóre 2:2.

Běžela 60. minuta zápasu. Skóre mezi Bostonem a Rangers bylo vyrovnané - 2:2. Poté, co se zmocnili kotouče hráči Bruins, se brankář Rask sebral a vyrazil na střídačku.

Na té všichni včetně trenérů zmateně singalizovali brankáři, aby zajel zpátky do branky. Rask ze začátku nechápal co se děje a ve výletu na lavičku pokračoval. Po chvilce pochopil, že se má obrátit.

Hráči na ploše taktéž nechápili chvilkové zatmění třiatřicetiletého brankáře. S pukem, místo do útočného pásma, zamířili zpět do obranné třetiny, aby náhodou nepřišli o puk.

Po siréně, která značila konec základní hrací doby, se gólman culil a pochopil, že to, co udělal, bude asi druhý den ve všech novinách. Rask rozhodně pobavil a jeho video se stalo hitem internetu.