zatím bez angažmá

Co dělá už bývalý fotbalista Sparty Martin Hašek? Jeho otec promluvil!

Martin Hašek a Martin Hašek starší
Zdroj: Profimedia
Martin Hašek a Martin Hašek starší
Václav Trousil
Václav Trousil
21.6. 2020 12:51
Téma:

Už měsíc se o něm nemluvilo. O fotbalistovi Martinu Haškovi se nenapsala ani čárka. Tomu pomáhá i fakt, že záložník nemá účty na sociálních sítích. Teď však jeho otec Martin prolomil mlčení a řekl, co jeho syn dělá.

Naposledy se v souvislosti s Haškem mluvilo o tom, že ho čeká rozhodčí řízení se Spartou. Letenský klub po hráči požaduje 55 milionů korun.
 


Ale nikde se neinformovalo o tom, co vlastně dělá samotný hráč? To v pořadu Tiki-Taka na O2 TV Sport prozradil až jeho otec. „Bydlí u nás. V podstatě se vidíme každý den. Je bez angažmá. Čeká na to, až se někde dohodne. Zároveň se individuálně připravuje na to, až se někde dohodne, aby byl nachystaný,“ prozradil trenér Hašek, který je paradoxně také bez angažmá.
 Jeho syn ale pilně trénuje, aby přesvědčil nový tým. „Dělá speciální cvičení na správné držení těla, aby měl rovná záda. Každý den cvičí s gumičkami a můžu říct, že za tu dobu (několik týdnů) už je to opravdu vidět,“ dodal jeho otec.
 


 

Před několika týdny se také spekulovalo o zájmu Besiktase Istanbul, ale vzhledem k současné situaci týmy hodně váhají s angažováním, pro ně, neznámých fotbalistů. Kluby totiž často nevědí, v jaké podobě se rozjede příští ročník té dané soutěže. Navíc jde také o to, zda se daný klub kvalifikuje do evropských pohárů.

Kauza Hašek se táhne od konce ledna, kdy s týmem neodletěl na herní soustředění do Španělska. Hráč chtěl odejít do zahraničí. To se mu málem povedlo, blízko měl do izraelského týmu Maccabi Haifa. Přestup na poslední chvíli nevyšel.
 

Sparta tak hráče přeřadila do béčka, za které však Hašek ani jednou nenastoupil. Pak hráč podal jednostrannou výpověď a stal se z něj volný hráč.

Klub se ale brání, protože je podle nich výpověď nepřípustná. Na hráče podal žalobu a spor tak bude řešit rozhodčí řízení. Termín zasedání ale nebyl uveden. 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   03:05 05:45
   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Pobouření

   10:00

   Evropská liga - Nejhezčí góly podzimu

   10:25

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   12:30

   Winter Games NZ - Obsidian Big Air

 • Nova Sport 2

  • NHL: Pittsburgh Penguins - New York Rangers

   09:00 10:45
   10:45

   NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   12:25

   Magazín NBA Action (5)

   12:50

   NBA - akce měsíce

   12:55

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

   14:35

   Evropská liga - podzim 2020

Celý program