Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 3. 2017
NBA Basketbalová noc

Cleveland překvapivě nestačil na Miami! Chyběly mu hvězdy

Cleveland Cavaliers
Zdroj: Profimedia

Trenér Clevelandu Tyronn Lue se rozhodl, že vynechá ze sestavy v utkání proti Miami své dvě velké hvězdy. Do zápasu totiž nezasáhl LeBron James ani Kyle Irving. Podle kouče potřebovali oba basketbalisté odpočinek. To se ostatně odrazilo i na výsledku. Cavaliers si z palubovky Heat odvezli porážku 92:120.

"Není LeBron, není šance," podobných komentářů najdete na sociálních sítích Cavaliers celou řadu. Reagují tím na výsledek večerního utkání Clevelandu s Miami. Suverénní celek a lídr Východní konference totiž podlehl Miami 92:120.

 


Právě LeBron James a s ním i Kyle Irving dostali zasloužené volno. Dvě opory, které patří k nejvytěžovanějším hráčům svého týmu, zkrátka potřebovali podle trenéra Tyronna Lueho volno. "Hraje během sezony hrozně moc minut a čas od času potřebuje také oddych," reagoval po zápase Lue na nezařazení Jamese do sestavy.

 


Do toho nemůžeme pominout, že na listu zraněných hráčů dál figuruje Kevin Love, tedy další hvězdný hráč Cavaliers. Ten kvůli poranění kolene bude ještě minimálně několik týdnů mimo hru, v zámoří se však spekuluje o tom, že mu skončila sezona.

 

Výsledky NBA:


Chicago - LA Clippers 91:101
Denver - Charlotte 102:112
Houston - Memphis 123:108
Miami - Cleveland 120:92
Milwaukee - Toronto 101:94
Philadelphia - Detroit 106:136
Portland - Brooklyn 130:116
San Antonio - Minnesota 97:90 po prodloužení

 

lju TN.cz