City se radují ze čtvrté výhry v řadě! V tabulce jsou už třetí!

Manchester City zvítězil na Chelsea.
Zuzana Říhová
Aktualizováno 23:10
13.1. 2021 22:05

Fotbalisté Manchesteru City zdolali Brighton těsným výsledkem 1:0. Po čtvrté výhře v anglické lize v řadě se v neúplné tabulce posunuli na třetí místo.

Úvod zápasu byl opatrný z obou stran. City sice útočilo, ale hosté se dokázali bránit. Až v patnácté minutě měl na kopačce otevření skóre De Bruyne, ale na Sáncheze z blízka nepřekonal.

Po půlhodině hry rozehrávali domácí nepřímý volný kop uvnitř vápna, ale po přistrčení Silvy střílel De Bruyne jen do zdi. Skóre se měnilo až těsně před přestávkou. Po exkluzivní přihrávce kapitána se trefil Foden střelou k levé tyči.

Nápor Guardiolova výběru pokračoval i po změně stran. V šedesáté minutě mohli poslat domácí do dvoubrankového vedení Gündogan s Bernardem Silvou, ale prvního jmenovaného vychytal Sánchez a ten druhý poslal míč do břevna. Ani v nastaveném čase další gól nepadl.

Tottenham Hotspur – Fulham FC 1:1