nhl noční zápasy

Chytilovo sólo baví celou NHL! Krejčí připravil tři góly Bostonu

Filip Chytil

Pardádní individuální akcí se blýskl český útočník v barvách New York Rangers Filip Chytil. I díky jeho gólu nakonec Rangers porazili 4:3 Chocago a devatenáctiletý útočník tak zaznamenal už osmou branku v letošní sezoně. Dařilo se také Davidu Krejčímu z Bostonu, který u výhry 5:2 nad St. Louis třikrát asistoval.

Krejčí zaznamenal potřetí v sezoně v jednom utkání tři body, pokaždé za tři asistence. Poprvé se do statistik zapsal ve 24.minutě, když našel mezi kruhy osamoceného Toreyho Kruga, který otevřel skóre. Krejčí u akce, po které Boston vyrovnal na 2:2, přihrál na modrou čáru Zdenovi Chárovi, jehož střelu tečoval David Backes. Třetí bod si připsal v závěrečné minutě, v níž získal v powerplay puk pro Seana Kuralyho, který zpečetil výhru trefou do prázdné branky.

Úžasné sólo zakončené gólem od Filipa Chytila VIDEO:

Chytil vyrovnal ve čtrnácté minutě na 1:1 po úchvatném sólu. Český útočník zavezl puk po pravé straně od vlastní branky až do útočného pásma, natlačil se před obránce a manévr zakončil přesnou střelou k bližší tyči do horního rohu. Rangers v dalším průběhu odskočili na 3:1. Chicago ve třetí třetině dvakrát snížilo na rozdíl jedné branky. Gól na 4:3 po přihrávce Kämpfa ale padl už příliš pozdě, dvě sekundy před závěrečnou sirénou.